Başbakan Başakşehir Belediyesini ziyaret etti

Son Güncelleme: 17 Aralık 2014 - 9:50 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başbakan Ahmet Davutoğlu, tedavi gördüğü hastanede vefat eden Başakşehir Belediyesi şirketi Başakkent A.Ş Genel Müdürü Hasan Küçükoğlu’nun cenaze namazına katılmak için Başakşehir’e geldi. Başbakan Davutoğlu, cenaze namazının ardından Başakşehir Belediyesi’ne geçerek Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile bir süre makamında sohbet etti.Başbakan Başakşehir Belediyesini ziyaret etti

Başbakan Davutoğlu, Başkan Uysal’la görüştü.kayasehiristanbul.net

Ahmet Davutoğlu cenaze namazın ardından Başakşehir Hizmet Binasına geçerek, Belediye Başkanı Uysal ile bir süre makamında sohbet etti. Başbakan Davutoğlu ve Başkan Uysal görüşmenin ardından Belediye Hizmet binası fuaye alanına geçti. Başakşehir Belediye Başkanı Uysal, alanda yer alan maketler üzerinden ilçede hayata geçirilen önemli projeler hakkında Başbakan Davutoğlu’na bilgiler aktardı.

Başakşehir Belediyesi tarafından yapılan M. Emin Saraç Anadolu İmam Hatip Lisesi kampüsü hakkında da Başkan Uysal’dan bilgiler alan Başbakan Davutoğlu, “Başakşehir’e diğer bir ziyaretimizde bu alanları gezelim ve inceleyelim” dedi. Başbakan Davutoğlu, Belediye ziyaretinin ardından ilçeden ayrıldı.


Başbakan Başakşehir Belediyesini ziyaret etti ile Benzer Yazılar:

17 Aralık 2014 Saat : 9:50

Başbakan Başakşehir Belediyesini ziyaret etti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir