Burcu Kıratlı’dan ‘Diriliş Ertuğrul’ Veda mesajı

Son Güncelleme: 12 Mayıs 2016 - 7:42 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Burcu Kıratlı’dan ‘Diriliş Ertuğrul’ Veda mesajı
0 Paylaşımlar

Burcu Kıratlı, sosyal medya hesabından paylaştığı veda mesajıyla “Diriliş Ertuğrul” kadrosundan rol gereği ayrıldığını açıkladı.

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul‘da Gökçe Hatun, 57. bölümde Noyan tarafından kılıçla boğazı kesilerek öldürülmüştü. Böylece diziden ayrılan Gökçe Hatun yani Burcu Kıratlı, İnstagram hesabından duygusal bir vedada bulundu.

İşte Burcu Kıratlı’nı veda mesajı;

Burcu Kıratlı'dan'Diriliş Ertuğrul' Veda mesajı

“Her güzel şeyin sonu vardir derler. Yanlış ! Her güzel şey sonsuzdur… Nefes aldığınız sürece hafızanızda, anılarınızda sizinle yaşar. Diriliş ailesi de benim için sonsuz güzel anılarımdan. Her saniyesine her sahnesine hayat vermekten cok mutlu oldugum Gökçe Hatun’un sizler tarafından bukadar sevilmesi beni çok çok mutlu etti ve gururlandırdı. İyiki varsınız. 2 sene boyunca okadar cok şey paylaştıkki anlatmaya kelimeler yetmez.

Çok sey yaşadik,öğrendik,öğrettik en önemli cok güzel ve sağlam bir bağ kurduk ekibimiz biz ve sizlerle asla kopmayacak bir bağ, Set ekibimiz, kamera arkasi kahramanlarimiz, yönetmenimiz çook sevdiğim oyuncu arkadaşlarim ve tabiki yapımcımız ve senaristlerimiz… Emeği geçen herkes hayatımın bir parçası oldunuz iyikide oldunuz.”


Burcu Kıratlı’dan ‘Diriliş Ertuğrul’ Veda mesajı ile Benzer Yazılar:

12 Mayıs 2016 Saat : 7:42

Burcu Kıratlı’dan ‘Diriliş Ertuğrul’ Veda mesajı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir