Derbi Katliamını Polis Bozdu

Son Güncelleme: 23 Mart 2016 - 9:23 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

DAEŞ üyesi Yunus Durmaz ile kardeşi Hacı Ali Durmaz’ın, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinde saha içine girerek kendilerini patlamak için plan yaptıkları belirlendi. Derbi Katliamını Polis Bozdu

Kanlı saldırı, maçın iptal edilmesiyle önlendi

İstiklal Caddesi’nde 4 turistin ölümüne neden olan canlı bomba Mehmet Öztürk’ün intihar saldırısının ardından 27 saat sonra DAEŞ üyesi oldukları belirlenen Yunus Durmaz ile kardeşi Hacı Ali Durmaz’ın kanlı bir plan daha hazırladığı ortaya çıktı. 2 terörist kardeşin Arena Stadı’nda intihar saldırısı düzenleyecekleri ihbarını alan terörle mücadele ekipleri, Galatasaray-Fenerbahçe derbisini erteleyerek kanlı planı bozdu. Polis, Abdullatif kod isimli Yunus Durmaz ile kardeşi Mervan Kod isimli Hacı Ali Durmaz ve kendileriyle birlikte hareket eden Ebu Cihad kod isimli Savaş Yıldız’ın fotoğraflarını basına göndererek görüldükleri yerde ihbar edilmesini istedi.

ADIYAMANLILAR GRUBU
İstiklal Caddesi’nde patlayan canlı bomba Mehmet Öztürk ile aranan 3 DAEŞ militanının Adıyamanlılar grubu olarak bilinen aynı ekipten oldukları tespit edildi. Örgüt içerisinde sözde komutan olarak adlandırılan Yunus Durmaz’ın canlı bomba Mehmet Öztürk ile yakın arkadaş olduğu polis tarafından belirlendi. DAEŞ’in kurulmasıyla bu örgüte katıldıkları öğrenilen Durmaz kardeşler Ankara Garı saldırısının arkasındaki kilit isimleri olarak aranıyor.


Derbi Katliamını Polis Bozdu ile Benzer Yazılar:

23 Mart 2016 Saat : 9:23
  SPOR

Derbi Katliamını Polis Bozdu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir