Emlak Konut Başakşehir Evleri Satışları Başladı

Son Güncelleme: 4 Eylül 2013 - 4:25 2 Yorum Yazar:

Emlak Konut Başakşehir Evleri Satışları Başladı

EMLAK KONUT GYO A.Ş. Genel Müdürlüğünce İstanbul ili Başakşehir ilçesinde inşa ettirilen ve satışa sunulacak Emlak Konut Başakşehir Evleri projenizdeki gayrimenkul satışları başladı. Konut Satın Alma Hakkı bedeli olarak 2.500,00.-(ikibinbeşyüz)TL’yi başvuru süresi içinde www.emlakkonut.com.tr internet adresinden kura başvuru formunu doldurularak temin edilen müşteri numarası ile T. Vakıflar bankası A.Ş.’nin herhangi bir şubesinden kura başvuru bedelini yatırılıp internet üzerinden (www.emlakkonut.com.tr) başvuru formunu eksiksiz doldurup süresi içerisinde bankaya para yatırılacaktır.

Emlak Konut Başakşehir Evleri Başvuru ve Satın Alma Taahhütnamesi İçin Tıklayınız.
Emlak Konut Başakşehir Evleri Kura Listesi İçin Tıklayınız.

Ödeme Bilgileri İçin Tıklayınız.

Proje Görselleri İçin Tıklayınız.

İlginizi Çekebilecek Diğer Linkler:

Emlak Konut Başakşehir Evleri Satışları Başladı ile Benzer Yazılar:

4 Eylül 2013 Saat : 4:25

“Emlak Konut Başakşehir Evleri Satışları Başladı” için 2 Yorum

  1. selma dedi ki:

    Sayın Toki ve Emlak yatırım yetkilileri. niçin projeleriniz tahmini bedelini, aylık taksit bedellerini bir zahmet tahmini olarak dahi yazmadınız. 2500 Tl yatırıcam, sonra diyelim kurada çıktı. O zaman önüme fiatları koydunuz, ekonomik gücüm yetmedi. Ne olacak, benim para yanacak. Ben açık, anlaşılır, doğru bilgilendirme ve netlik göremiyorum. Bu nasıl reklam anlamadım. Alınsın diyemi…….Gizemli, millipiyonga sistemi ile sanki ……………ya çıkarsa, YA BİR DE ŞANSINA ÖDEMELERE GÜCÜN YETERSE……….TUHAF VE DÜRÜSTLÜK İLKESİNE AYKIRI BİR ŞEKİLDE BELİRSİZ BİR YÖNTEM…….Lütfen ödeme yapacak ve borçlanacak kişinin ilerisini görmesi, bütçesini kontrol etmesi açısından bir zahmet tahmini rakamları yazsanız diyorum.

  2. bedriye boz dedi ki:

    bende aynı fikirdeyim kaç metrekare için kuraya giricem tokide akıllandı para alıcak kullanacak çıkınca önüne sunulucak ister öde ister ödeme ödemezsen elinden alıyo kuraya girdiğin an herşeyi kabul etmiş oluyosun bizim insanımızda hürya görmedik gibi

Emlak Konut Başakşehir Evleri Satışları Başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-

ANKET

Toki’den Konut Talep Ediyorum

Toki'den İstanbul'da Konut İstiyorum

  • Evet --> 739
  • Hayır --> 12
Gönder
Sonuçlar