Emlak Kralı Kızını Evlendirdi

Son Güncelleme: 6 Eylül 2017 - 1:23 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

New York’taki değerli gayrimenkulleri sayesinde dünyanın en zengin 522. kişisi olan Jeff Sutton, kızı Renee Sutton’un düğünü için bir servet harcadı. Yaklaşık 3,6 milyar dolar serveti olduğu tahmin edilen Sutton, bir gecelik düğün için 25 milyon dolar ödedi.

Emlak Kralı Kızını Evlendirdi

Jeff Sutton, kızı Renee’nin düğünü için birçok insan için servet sayılabilecek bir harcama yaptı. Emlak kralı biricik kızını evlendirmek için kesenin ağzını açtı. 400 davetlinin konaklama ve yeme-içme paralarıyla birlikte tam 25 milyon dolar, yani yaklaşık 88 milyon TL harcadı. Davetli başına ödediği tutar yaklaşık 62 bin 500 dolar oldu.

İtalya’nın Adriyatik denizi kıyısındaki kenti Monopoli’de gerçekleşen törende Renee Sutton ve Eliot Cohen, 400 konuğun önünde birbirlerine “ölüm ayırıncaya kadar birlikteyiz” dedi. Dünyanın 522’nci en zengin adamı olarak tanınan Jeff Sutton’ın kızının düğününe çağrılan konuklar özel jetlerle Monopoli’ye götürüldü.

Her konuk geceliği en az 500 dolar olan odalarda konakladı. Sutton ve Eliot, hayatlarını Monopoli’deki St. Stephen Şatosu’nda birleştirdi. İki gencin evlilik töreni sırasında da onlarca güvenlik görevlisi hem karadan hem denizden düğün mekanını kontrol altında tuttu.

Özel olarak hazırlanan tören mekanında nikahın kıyılmasından sonra başlayan eğlence de sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

Jeff Sutton kimdir? ABD’li emlak kralı Jeff Sutton, aralarında Armani, American Girl gibi markaların bulunduğu pek çok şirketin New York şubesinin mal sahibi. Suriyeli yahudi bir aileden gelen Jeff Sutton, geçtiğimiz yıl Fifth Avenue’de bulunan bir mağazasını 15 yıllığına 700 milyon dolara kiraya vermişti.


Emlak Kralı Kızını Evlendirdi ile Benzer Yazılar:

6 Eylül 2017 Saat : 1:23

Emlak Kralı Kızını Evlendirdi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir