Emre, Başakşehir’e mi Geliyor?

Son Güncelleme: 29 Mayıs 2015 - 11:29 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Bu sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan Fenerbahçe’de yaşanan hayal kırıklığı sonrasında futbol takımının kadrosunda büyük bir revizyona gidileceği ve birçok oyuncuyla yolların ayrılmasının planlandığı konuşuluyor.

Emre, Başakşehir'e mi Geliyor?

FENER OLMAZSA BAŞAKŞEHİR

31 Mayıs tarihi itibariyle Fenebahçe ile olan sözleşmesi sona erecek Emre için Başakşehir’in pusuda beklediği ve ayrılması halinde bu takımın yolunu tutabileceği konuşuluyor.

AZİZ YILDIRIM KARARSIZ

Emre ile 2 yıl daha yola devam etmek isteyen Aziz Yıldırım, bu konuyla alakalı yeni hocanın da görüşlerini almak istiyor. Saha içindeki hırçın tavırlarıyla Türkiye’nin antipatisini kazanan Emre’nin sarı-lacivertli takımdaki geleceği tam bir muamma.

GÜMÜŞDAĞ ETKİSİ

İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ ile yakın bir dostluğu bulunan Emre Belözoğlu’nun Fenerbahçe’den ayrılması halinde diğer bir İstanbul ekibiyle anlaşması sürpriz olmayacak.

FENER’İ YIKAN TAKIM

Hatırlanacağı gibi Fenerbahçe deplasmanda Başakşehir ile 2-2 berabere kalmış ve ezeli rakibi Galatasaray, ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etmişti.


Emre, Başakşehir’e mi Geliyor? ile Benzer Yazılar:

29 Mayıs 2015 Saat : 11:29
  SPOR

Emre, Başakşehir’e mi Geliyor? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir