Engin Altan Düzyatan’in Ücreti Zamlandı

Son Güncelleme: 4 Aralık 2016 - 2:34 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

TRT 1’in sevilen dizisi ‘Diriliş Ertuğrul’un başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’a dizinin yapımcısı Mehmet Bozdağ’dan büyük kıyak. Engin Altan Düzyatan'in Ücreti Zamlandı

Projenin haziran ayında sezon finali yapmasının ardından gelen sinema filmi teklifini kabul eden Düzyatan, senaryo gereği sakalını kesmek zorunda kalacaktı. Bunu duyan Bozdağ’ın, oyuncudan “Filmden affını iste. Sakalın dizi için önemli, kesmeni istemiyorum” ricasında bulunduğu öğrenildi.

Oyuncunun, dizideki karakterin dışında başka bir role bürünmesini ve seyirci karşısına çıkmasını istemeyen yapımcı Düzyatan’a, “Tatil yaptığın dönemde ücretini ödeyeyim” teklifinde bulundu. Düzyatan, bu istek üzerine filmde oynamaktan vazgeçti. Oyuncunun bu hareketinden dolayı çok mutlu olan Bozdağ’ın yeni sezonda Düzyatan’ın bölüm başı aldığı 60 bin TL’yi 100 bin TL’ye çıkardığı iddia edildi.

Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan Mehmet Bozdağ, iddiaları kesin bir dille yalanladı.

Yapılan kamuoyu açıklamasında ise şu ifadelere yer verildi:

“Yapımcılığını üstlendiğimiz Diriliş ‘Ertuğrul’ Dizisi başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan’la ilgili bazı basın kuruluşlarında yer alan ‘Diriliş Ertuğrul’da Oynayan Engin Altan Düzyatan Zam Mı Aldı?’, ‘Ertuğrul Gaziye Zam’, ‘Sakalını Kesmeyince Zam Aldı’ başlığıyla yayınlanan haberler ve haberlerde yer alan içerikler gerçeği yansıtmamaktadır.

Tamamen hayal mahsulü ve kurgu unsuru olan haberlerde yer alan; oyuncunun, dizideki karakteri dışında başka bir role bürünmesi ve seyrici karşısına çıkmasını istemeyen yapımcının Düzyatan’a jest yaparak bölüm başı aldığı ücreti arttırdığı bilgisi doğru değildir.

Türkiye’de izlenme ve reyting rekoları kıran, 30’dan fazla ülkede yayınlanan, yapım ve senaryo içeriği olarak milyonların takdirini kazanan Diriliş ‘Ertuğrul’ dizimizi; magazinleştirme amacı güden ve siz değerli izleyicilerimizi yanlış bilgilendiren bu tür haberlerin gerçekle ilgisi olmadığı bilgisini kamuoyu ve izleyicilerimizle paylaşırız”


Engin Altan Düzyatan’in Ücreti Zamlandı ile Benzer Yazılar:

4 Aralık 2016 Saat : 2:34

Engin Altan Düzyatan’in Ücreti Zamlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir