Fakir kadınları fuhuşa sürüklemişler!

Son Güncelleme: 26 Ekim 2017 - 12:36 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Antalya’da düzenlenen operasyonda, yurt dışında maddi durumları kötü olan kadınları, çok para kazanacakları vaadiyle Türkiye’ye getirip fuhşa sürüklediği iddia edilen 4 kişi adliyeye sevk edildi.

Fakir kadınları fuhuşa sürüklemişler!

Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro amirliği ekipleri, yurt dışı bağlantılı kadınları Türkiye’ye getirerek fuhuş yaptırıldığı bilgisi üzerine çalışma başlattı. Ekipler, Gürcistan uyruklu kadın K.T. (42), Türk eşi M.T. (66), M.K (38) ve Ukrayna uyruklu kadın M.A.’nın (33) yurt dışından maddi durumları kötü olan kadınları bulup, çok para kazanacakları vaadiyle yol masraflarını karşılayarak fuhuş amaçlı kente getirdiklerini belirledi. 5 ev ve 2 otomobile eş zamanlı operasyon düzenleyen ekipler, 4 Ukrayna, 2 Gürcistan, 1 Moldova, 1 Kırgızistan ve 2 Kazakistan uyruklu olmak üzere toplam 10 kadını kurtardı.

12 YIL ÖNCE TÜRKİYE’YE FUHUŞ İÇİN GELMİŞ

10 yabancı kadından 8’i sınır dışı edilirken, 2 kadın ise ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. Gürcistan uyruklu kadın K.T. (42), Türk eşi M.T. (66), M.K (38) ve Ukrayna uyruklu kadın M.A. emniyetteki sorgularının ardından (33) adliyeye sevk edildi. Öte yandan, Gürcistan uyruklu K.T’nin Türkiye’ye 12 yıl önce fuhuş için geldiği ve daha sonra M.K ile evlenerek kadınları fuhşa sürüklediği öğrenildi.


Fakir kadınları fuhuşa sürüklemişler! ile Benzer Yazılar:

26 Ekim 2017 Saat : 12:36

Fakir kadınları fuhuşa sürüklemişler! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir