Fatih Ormanı Ali Ağaoğlu’na mı verildi?

Son Güncelleme: 27 Kasım 2012 - 12:45 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Fatih Ormanı’nın Maslak 1453 projesi kapsamında “Ağaoğlu’na mı devredildiği” tartışmaları sürüyor. Ortaya çıkan bir otopark fişi tartışmaları başka bir boyuta taşıdı. Buna göre orman alanının işletmesinin Ağaoğlu’na devredilmiş olabileceği belirtiliyor.

Fatih Ormanı Ali Ağaoğlu’na mı verildi?Ağaoğlu’nun büyük bir reklam kampanyasıyla tanıtımını sürdürdüğü Maslak1453 projesi kapsamında Fatih Ormanı’nın Ağaoğlu’na devredildiği yönündeki iddialar tartışma konusu olmaya devam ediyor. Orman ve Su İşleri Bakanlığı’nın “ormanın devri söz konusu” değil açıklamasının ve ardından Ağaoğlu’nun verdiği yanıtın ardından, şimdi de ortaya çıkan bir “fiş” tartışmaları başka bir noktaya taşıdı.
Ağaoğlu fişi…

Fatih Ormanı Mesire Alanı’na giden bir vatandaşın otoparktan aldığı fişte yer alan “AKC Petrol Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Ağaoğlu MY WORLD Batı Ataşehir İstanbul” ibaresi mesire alanının Ağaoğlu’na verildiği ve bu sayede Ağaoğlu’nun ileride buraya site sakinleri dışındaki insanların girişini engelleyebileceği iddialarını yeniden gündeme getirdi.

Orman Bölge Müdürlüğü: “Araştırıyoruz”

Konuya ilişkin bilgi aldığımız Orman Bölge Müdürlüğü yetkilileri, mesire alanının AKC Petrol’e ihale ile verildiğini belirtirken, şirket tarafından kısa süre önce bir adres değişikliği bilgisinin kendilerine ulaştığını bildirdi. Bu adres değişikliğinin şirket devri anlamına gelip gelmediği konusunda Ticaret Sicil kaydı başvurusu yaptıklarını belirten yetkililer, konuya ilişkin yanıt beklediklerini ve böylesi bir devir varsa ona göre işlem yapabileceklerini dile getirdi.

AKC, Ağaoğlu’nun mu?

İhaleyi alan firma olan AKC ve Maslak 1453 projesi ile ilgili bir habere imza atan Yurt gazetesinin haberinde AKC’nin Ali Ağaoğlu’na ait olan bir firma olduğu belirtilmişti. Bu durumda Ağaoğlu’nun bu alanı projeyle nasıl ilişkilendireceği de merak konusu.


Fatih Ormanı Ali Ağaoğlu’na mı verildi? ile Benzer Yazılar:

27 Kasım 2012 Saat : 12:45

Fatih Ormanı Ali Ağaoğlu’na mı verildi? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir