Kayaşehir Necdet Yıldırım Bilgievi’ne kayıtlar başladı

Son Güncelleme: 12 Haziran 2013 - 12:00 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi, binlerce çocuğa sanatsal eğitimler ve sosyal aktiviteler yaptırmayı amaçlayan ‘Bilgievleri’nin bir yenisini Kayaşehir’de hizmete açtı.Kayaşehir Necdet Yıldırım Bilgievi'ne kayıtlar başladı
Şahintepe, Cevdet Kılıçlar, Cemil Meriç, Güvercintepe, Akif İnan Bilgievleri’nden sonra Kayaşehir Merkez AVM’nin içinde Necdet Yıldırım Bilgievi de açılarak ilçede ki bilgievlerinin sayısı altı’ya yükseldi.

Filistin’e insani yardım götüren Mavi Marmara gemisinde şehit olan Necdet Yıldırım’dan adını alan bilgievievinde konferans salonu, atölyeler, sınıflar, bilgisayar sınıfı ve kütüphane mevcut. Bütün eğitimlerin ücretsiz olduğu bilgievinde tiyatro çalışmaları, siyer, satranç, gezi ve okuma kulübü, keman, gitar, bağlama, ney gibi eğitimler veriliyor.
“Bir çocuk değişir, dünya değişir”

Kayaşehir Necdet Yıldırım Bilgievi'ne kayıtlar başladı

Bir çocuk değişir, Dünya değişir söylemi ile çalışmalarını sürdüren Başakşehir Belediyesi Bilgievleri; 8-14 yaş grubundaki ilçe çocuklarının kültürel anlamda gelişimini sağlayıp, sosyal kazanımlarını, özgüvenlerini sağlamlaştırarak, donanımlarını yükselterek hayata daha güçlü başlamalarına olanak sağlıyor.

Aynı zamanda çocuklara rehberlik hizmeti de veren bilgievlerinde 26 tane kulüp bulunuyor. Bilgievleri bünyesinde pek çok sosyal etkinliklere katılan öğrencilere merkezler bünyesinde sınavlara hazırlık aşamasında destekte veriliyor.

Şahintepe, Güvercintepe ve Akif İnan Bilgievleri’nde; etüd hizmetleri kapsamında SBS’ye hazırlık ve okula yardımcı dersler olarak Türkçe, Matematik, Sosyal Bilgiler, Fen Bilgisi, İngilizce dersleri veriliyor.

Bugüne dek 5.000’e yakın öğrencinin faydalandığı etüt derslerinin yanı sıra öğrenci ve velilerine rehberlik hizmeti de verilerek ailelerin sınav kaygısı, stresi yaşamalarının da önüne geçilmeye çalışılıyor.


Kayaşehir Necdet Yıldırım Bilgievi’ne kayıtlar başladı ile Benzer Yazılar:

12 Haziran 2013 Saat : 12:00

Kayaşehir Necdet Yıldırım Bilgievi’ne kayıtlar başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir