Kayaşehir Pazar ve Çevre Düzenlemeleri - Kayaşehir İstanbul

22 Şubat 2024 - 14:36

Kayaşehir Pazar ve Çevre Düzenlemeleri

Mayıs ayı içerisinde açılması beklenen Kayaşehir Kapalı pazar ve sergi alanının çevre düzenlemesinin son halini sizler ile paylaşıyoruz. Kayaşehir pazar alanının içerisi çevre düzenlemesi, otopark alanlarının yapım çalışmalarında gelinen son noktaları görsel olarak da sizler ile paylaşıyoruz. Açıldığında Kayaşehir merkezin çehresini değiştireceği ve Başakşehir’de bir çok kültürel etkinliğin yapılması planlanan Kayaşehir pazar kente yeni bir renk katacak

Son Güncelleme :

28 Nisan 2016 - 21:34

1

Mayıs ayı içerisinde açılması beklenen Kayaşehir Kapalı pazar ve sergi alanının çevre düzenlemesinin son halini sizler ile paylaşıyoruz.

2

Kayaşehir PazarKayaşehir pazar alanının içerisi çevre düzenlemesi, otopark alanlarının yapım çalışmalarında gelinen son noktaları görsel olarak da sizler ile paylaşıyoruz.

3

Kayaşehir PazarAçıldığında Kayaşehir merkezin çehresini değiştireceği ve Başakşehir'de bir çok kültürel etkinliğin yapılması planlanan Kayaşehir pazar kente yeni bir renk katacak

4

Kayaşehir Pazar Kayaşehirliler olarak mayıs ayı içerisinde 13 Mayıs Cuma günü açılmasını ve bir daha ertelenmemesini ümit ediyoruz.

5

Kayaşehir Pazar

6

Kayaşehir Pazar

7

Kayaşehir Pazar

8

Kayaşehir Pazar

9

Kayaşehir Pazar