Kiptaş Müzayedesi 27 nisanda yapılacak

3 Mart 2024 - 06:45

Kiptaş Müzayedesi 27 nisanda yapılacak

KİPTAŞ yatırımcılara hitap eden, İstanbul ve İzmit’te muhtelif bölgelerde bulunan 23 cadde dükkânı “8. Gayrimenkul Müzayedesi”nde şeffaf koşullarda açık artırma yöntemi ile satışa sunuyor.

Son Güncelleme :

26 Nisan 2022 - 9:57

Kiptaş Müzayedesi 27 nisanda yapılacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki olduğu şirketlerden İstanbul Konut İmar Plan Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KİPTAŞ), yatırımcılara hitap eden, İstanbul ve İzmit’te muhtelif bölgelerde bulunan 23 cadde dükkânı “8. Gayrimenkul Müzayedesi”nde şeffaf koşullarda açık artırma yöntemi ile satışa sunuyor. Kiptaş Müzayedesi

Halka açık müzayede, 27 Nisan Çarşamba günü saat 14.00’te KİPTAŞ Genel Müdürlüğü Konferans Salonu’nda başlayacak ve tek oturum olarak düzenlenecek. Katılımcılar ayrıca www.kiptas.istanbul internet sitesi üzerinden canlı yayınlanacak açık artırmaya dünyanın her yerinden online olarak teklif verebilecek.

kiptaş müzayede

Kiptaş Müzayedesi 27 nisanda yapılacak

Kiptaş Müzayedesi

Saat 14.00’te başlayacak müzayedede; KİPTAŞ portföyünde bulunan Bahçeşehir Vaditepe 1. Etap’ta 7, Bahçeşehir Vaditepe Gölevleri’nde 3, Zeytinburnu Sahilpark Evleri’nde 8, Locamahal Veliefendi Konutları’nda 1 ve İzmit Çınar Evler’de 4 olmak üzere toplam 23 cadde dükkân yatırımcılara sunulacak.

ELDE EDİLECEK GELİR, DÖNÜŞÜM VE SOSYAL KONUT İÇİN KAYNAK OLARAK KULLANILACAK

KİPTAŞ yeni yönetimiyle birlikte şirket tarihinde ilk kez düzenlenen müzayedelerle gayrimenkuller; şeffaf ve rekabetçi koşullarda, halka açık ve online teklif imkânı ile açık artırma usulü ile satışa sunuluyor.

KİPTAŞ Genel Müdürü Ali Kurt müzayedelerden elde edilecek gelirin sosyal konut ve kentsel dönüşüm projeleri için kaynak olarak kullanılacağını söyledi. “Göreve geldiğimizde en önemli ilkemizi şeffaflık olarak açıkladık. Bu kapsamda şirket tarihinde ilk kez gayrimenkulleri müzayede ile satışa sunduk. Yaklaşık 3 yıl içinde 8. müzayedemizi yapacağız. Burada amacımız rekabetçi ortam sağlayarak gayrimenkullerimizden maksimum gelir elde etmek. Herkesin her yerden online olarak da katılımına açık müzayedelerden sağladığımız finansmanı dönüşüm ve sosyal konut projelerimiz için kullanıyoruz”

YÜKSEK YATIRIM DEĞERİNE SAHİP GAYRİMENKULLER İÇİN ÖDEME KOLAYLIĞI SUNULUYOR

Müzayede kapsamında satışa çıkacak ticari birimlerin fiyatı 219 Bin 540 TL (KDV hariç) ile 6 milyon 164 bin TL (KDV hariç) arasında değişiyor.

Müzayedede satılacak dükkânlara peşin ya da %40’ı peşin, kalan tutar ise satış vaadi sözleşmesi imzalandığı tarihten itibaren her altı (6) ayda bir, %9 oranında vade farkı uygulanarak 36 ay taksitle sahip olmak mümkün. Kiptaş Müzayedesi

Tarih: 27.04.2022 Çarşamba

Saat: 14.00

Adres: KİPTAŞ Genel Müdürlüğü

Seyitnizam Mahallesi, Gümüşsuyu Davutpaşa Cad. No:17/1 Zeytinburnu

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.