Kiptaş ‘tan Sosyal Konut Hamlesi

Son Güncelleme: 2 Haziran 2017 - 8:54 2 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraki Kiptaş, Pendik Dolayoba’da yeni bir projeye başlıyor. Kiptaş'tan Sosyal Konut Hamlesi

Orta gelir grubuna hitap edecek proje, Kiptaş’ın memur konutları kapsamına da girebilir. Daha önce Pendik, Hadımköy ve Bahçeşehir’de memurlara yönelik konut yapacağını açıklayan Kiptaş Genel Müdür İsmet Yıldırım, sosyal konuta ihtiyacın çok fazla olduğunu ancak İstanbul’da çok ciddi arsa problemi bulunduğunu ifade ederek, “Şu anda bir çalışmamız var.

O çalışmaya dayanarak ucuz arsa temini yapma imkanımız var. Birkaç yerden aldık. Bunun yüzde 80’i sosyal konut olacak. Bir de memur konutları yapacağız. Bahçeşehir, Hadımköy, Pendik tarafında konut yapacağız. Memur konutlarına İstanbul’da oturan bütün memurlar katılıyor. Avantajlı fiyatlar oluyor” bilgisini verdi.

 


Kiptaş ‘tan Sosyal Konut Hamlesi ile Benzer Yazılar:

2 Haziran 2017 Saat : 8:54

“Kiptaş ‘tan Sosyal Konut Hamlesi” için 2 Yorum

  1. Gülhan bektas dedi ki:

    Artik su evler bizede nasip olsun diyorum.toki emlak konut adi altinda özel muteait firmalarin yapmis oldugu luks evleri tamamen yuksek gelirli kisilere satildigi asikar.sozde dar gelirli aileler icin yapiliyor. Hic göremedik.halbuki toki kuruldugunda sadece dar gelirli aileler ve evsiz olan insanlar icin hizmet edecekti.sadece yalandan ibaret olduğunu hep birlikte gördük ben burda sadece isyan edip sitem edebilirim biliyorumki bunun hic bir faydasi olmayacak.çünkü bu soylediklerimin hepsini ve daha fazlasini zaten yetkiler biliyor ama bu isin uzerine düşüp takip altina alan yok. Çünkü herkes bu durumdan nemalaniyor.olan yine dar gelirli vatandasa oluyor yazik baska ne denebilirki..

  2. Gülhan bektaş dedi ki:

    Tuzlada kiptas konutlarinda oturuyorum pendik dolayoba da yapilacak projedeki evlere nasil basvuru yapacaz.ne zaman baslayacak.merakla bekliyoruz ayrica yapilacak olan konutlari n aylik odeme fiyatlari nedir asagi yukari

Kiptaş ‘tan Sosyal Konut Hamlesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir