Kiptaş’tan Çatalca ve Ispartakule’ye 3000 konut

Son Güncelleme: 31 Mart 2015 - 12:22 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın Şubat 2014’te twitter sayfasından yaptığı KİPTAŞ’ın 10 bin sosyal konut inşa edeceği yönündeki müjdeli haberinin ardından kolları sıvayan Kiptaş yönetimi, Hadımköy’den sonra nisan ve eylül aylarında dev projelere imza atacak

Kiptaş'tan Çatalca ve Ispartakule'ye 3000 konut

Emlak Yazarımız Mehmet Canıtatlı’nın sorularını cevaplandıran Kiptaş Genel Müdürü İsmet Yıldırım,ilk adımı nisan ayı içinde atacaklarını söyledi.

Dar gelirli vatandaşlar için planlanan ilk konut projesini Çatalca’nın girişindeki arazileri üzerinde inşa edeceklerini dile getiren Yıldırım, 2.200 konutluk projemizle ilgili tüm hazırlıkları tamamladık. Satış sürecine nisan ayında başlayacağız. Önceliği ev sahibi olamayan dar gelirli vatandaşlarımıza vereceğiz. Söz konusu proje Kiptaş’ın kuruluş gayesine uygun bir şekilde hayat bulacak. Kura yöntemiyle gerçekleştireceğimiz satışlar için kayıt dönemini çok yakında başlatacağız’ dedi. Konutların satışında ilk ev olma şartıyla gelir durumunu dikkate alacaklarını söyleyen Yıldırım, Avrupa yakasındaki arazilerimizin yanı sıra diğer bölgelerde de benzer projelere imza atacağız’ dedi.

Memurlar için Ispartakule

Çatalca’nın ardından Ispartakule’de de bir konut projesi geliştireceklerini dile getiren Yıldırım, ‘’Ispartakule gelişen yeni şehrin önemli noktalarından birisi. Yakında üçüncü köprü ve Kanal İstanbul projeleriyle değeri daha d artacak bu lokasyonda 700’e yakın konutun yer alacağı bir projemiz var. Bu yıl içinde inşasına başlayacak projedeki dairelerin ödeme planını da memurların maaşına göre düzenleyeceğiz’’ dedi.

Vaditepe Göl Evlerine rekor ilgi

Kiptaş’ın yüklenici firmalarında Binres İnşaat imzasıyla yükselen 4 bin konutluk Vaditepe projesinin 357 konutluk son etabı Vaditepe Gölevlerinde 3 günde satış rekoru kırıldı. Lansmana özel fiyatlarla satılan daireler bir bir sahiplerini buluyor.

18 bin 500 metrekare alan üzerinde yükselen Vaditepe Göl Evleri projesinde büyüklükleri 69 ile 234 metrekare arasında değişen 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri yer alıyor. İki yıl sonra teslim edilecek Göl Evleri projesinde konutlar 213 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Satışlarda 24 ay sıfır faizle taksit imkânı da var. yeniakit


Kiptaş’tan Çatalca ve Ispartakule’ye 3000 konut ile Benzer Yazılar:

31 Mart 2015 Saat : 12:22

Kiptaş’tan Çatalca ve Ispartakule’ye 3000 konut Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir