Kupalar Başakşehirspor’dan

Son Güncelleme: 1 Mart 2017 - 11:27 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir’in onlarca branşta faaliyet gösteren amatör spor kulübü Başakşehirspor, kazandığı başarıları düzenlenen bir yemek organizasyonu ile kutladı.

Kupalar Başakşehirspor'dan

2016-2017 sezonunda şampiyonluk yaşayan takım ve sporcuların bir araya geldiği yemeğe; Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Başakşehirspor Başkanı Ahmet Ağırman, Erzurum Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Ali Demirhan, Kent Konseyi Başkanı Zeki Ertürk, Medipol Başakşehir Futbol Kulübü Alt Yapı Teknik Direktörü Mustafa Sarıgül’ün yanı sıra antrenörler ve kulüp yöneticileri katıldı.

“Hedefimiz, Türkiye’ye her branşta başarılı sporcular kazandırmak”

Başakşehirspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağırman, yaptığı açılış konuşmasında; “ Futbol, Basketbol, Voleybol, İzcilik, Okçuluk ve Taekwondo başta olmak üzere toplamda 11 branşta faaliyet gösterdiklerini belirterek, 2500 lisanslı sporcu ile Başakşehir ve Türkiye de gelecek yıllarda, gerek bireysel gerekse takım sporlarında daha büyük başarılara imza atacaklarını ifade etti. Türkiye genelinde çeşitli profesyonel spor kulüplerine de sporcular transfer ettiklerini ekleyen Ağırman, hedeflerinin her branşta başarılı sporcular yetiştirerek katkı sağlamayı amaçladıklarını söyledi.

“Türkiye’de spora bakışı değiştirmeyi hedefliyoruz”

İlçe’de gerçekleşen sportif faaliyetler ve projelerin titizlikle devam ettiğini belirten Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ise konuşmasında şunları ifade etti; “ Başakşehir’de her mahalleye spor parkı projesi ile ilçe genelinde gençlerin spor yapmalarını sağlamanın yanı sıra bedensel ve zihinsel gelişimlerini doğru şekilde tamamlamaları açısından ciddi çalışmalar yapmaktayız. İstiyoruz ki, sporun katmış olduğu fiziksel kazanımlara, özgüven, ekip ruhu, iyi ahlak ve çalışkanlık gibi kavramları da ekleyerek Başakşehir perspektifinden Türkiye’ye yayılan spora farklı bir bakış açısı hakim olsun. Bu bağlamda çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Yakın bir zamanda da Olimpiyat Stadı’nın çevresinde projelendireceğimiz, bisiklet ve yürüyüş yolları, futbol ve basketbol sahaları, spor aktivite alanları ile de vatandaşımızın daha fazla spor yapmalarını sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Gecenin sonunda Başakşehirspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağırman, desteklerinden dolayı Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’a, katılımlarından dolayı ise Erzurum Büyükşehir Belediye Spor Kulübü Başkanı Ali Demirhan ve Medipol Başakşehir Alt Yapı Teknik Direktörü Mustafa Sarıgül’e birer plaket takdim etti. Şampiyon olan Başakşehirspor A takımı, U-17, U-15 takımları ve Taekwondo sporcuları ile birlikte hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından program sona erdi.


Kupalar Başakşehirspor’dan ile Benzer Yazılar:

1 Mart 2017 Saat : 11:27
  SPOR

Kupalar Başakşehirspor’dan Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir