‘Lucy 2’ filmi yolda

Son Güncelleme: 4 Ekim 2017 - 9:19 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

“İnsanlar beyninin sadece yüzde 10’unu kullanabiliyor” düşüncesinden yola çıkan ve bir uyuşturucu maddeye yüksek miktarda maruz kalmasıyla beyninin tamamını kullanmaya başlayan bir kızın hikayesini anlatan ‘Lucy’ filminin ikincisi için hazırlıklara başlandı.

'Lucy 2' filmi yolda

‘Lucy 2’nin başrolünde tıpkı ilk filmde olduğu gibi Scarlett Johansson yer alacak. Scarlett Johansson‘ın rol aldığı bu yapım vizyona girdiği dönemde gişede başarılı sayılabilecek bir performans sergiledi. 40 milyon dolara mal olan film dünya genelinde 463 milyon dolar kazandırdı.

Dolayısıyla kazançlı bir işe devam filmi çekilmesi bizleri pek şaşırtmıyor. Şaşırtıcı olan bu açıklamanın EuropaCorp’un CEO’su Marc Shmuger‘den gelmesi… Variety’e konuşan Shmuger, Lucy 2’nin hazırlıklarının hız kazandığını müjdeledi. Onun sözlerine bakılırsa Luc Besson ikinci filmin senaryosunu çoktan yazdı! Hikayenin nasıl devam edeceği ise tam bir muamma. Scarlett Johansson’ın devam filmde geri dönüp dönmeyeceği de henüz bilinmiyor. Tüm bu detayların önümüzdeki günlerde netlik kazanması bekleniyor.


‘Lucy 2’ filmi yolda ile Benzer Yazılar:

4 Ekim 2017 Saat : 9:19

‘Lucy 2’ filmi yolda Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir