Medipol Başakşehir TL’ye Döndü

Son Güncelleme: 6 Aralık 2016 - 2:02 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Medipol Başakşehir Futbol Kulübü, tüm profesyonel futbol kulüplerine örnek olmasını amaçladığı bir uygulama başlattı.
Medipol Başakşehir TL'ye Döndü

Medipol Başakşehir Futbol Kulübü, yerli ya da yabancı tüm oyuncularıyla, geçmişte farklı uygulamalarla ödeme yapılmış olsa dahi, 1 Aralık tarihinden itibaren yeni bir uygulamayı yürürlüğe soktu. Bundan sonra maaşlar, ara ödemeler, primler, kısacası tüm ödemeler sadece TL bazında yapılacak.

Gümüşdağ: “Türkiye’de Türklerle iş yapan her kişi ve kurum için, artık tek alışveriş aracı TL olmalıdır.”  Medipol Başakşehir Futbol Kulübü ve aynı zamanda Kulüpler Birliği Başkanı Göksel Gümüşdağ, alınan kararla ilgili şunları söyledi :

“Ülkemizin içinde bulunduğu hassas durumu göz önünde bulundurarak ve yabancı kurların kendi para birimimiz karşısında suni bir talep görmesini engellemek adına, böyle bir karar aldık ve derhal uygulamaya soktuk. Ülke ekonomisi genelinde medyada en çok konuşulan sektörlerden biri olan futbol sektörü, bu uygulama sayesinde diğer sektörlere de emsal teşkil etsin isteriz. Türkiye’de Türklerle iş yapan her kişi ve kurum için, artık tek alışveriş aracı TL olmalıdır.”

Gümüşdağ, kulüpte başlatılan bu uygulamaya tüm oyuncuların ve teknik kadronun gönül rızasıyla destek verdiğini de ekledi.


Medipol Başakşehir TL’ye Döndü ile Benzer Yazılar:

6 Aralık 2016 Saat : 2:02
  SPOR

Medipol Başakşehir TL’ye Döndü Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir