Mevlüt Uysal Bi’daha başkan!

Son Güncelleme: 31 Mart 2014 - 2:52 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir’in kurucu Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, 30 Mart Yerel Seçiminden zaferle çıktı. AK Parti adayı Mevlüt Uysal 92 bin 192 oy ve yüzde 50.3 oy oranıyla seçimlerden zaferle çıktı.

‘İstanbul’da, Başakşehir’de bir rekora imza attık’

Mevlüt Uysal Bi'daha başkan!

Seçim sonuçlarının büyük oranda netleşmesinin ardından, Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanlığı önünde toplanan coşkulu kalabalığa seslenen Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Ayhan Özgürel yaptığı konuşmada teşkilat çalışanlarına teşekkür etti, “İstanbul’da, Başakşehir’de bir rekora imza attık. Ne kadar uğraştılarsa, algıları değiştirmeye kalkıştılarsa başaramadılar, başaramayacaklar. Başakşehir’de hizmete, Ak Parti ile, Başkanımız Mevlüt Uysal’la devam etmeyi nasip ettiği için Rabbime çok şükürler ediyorum.”dedi.

‘Zaferimiz, bayramımız hayırlı olsun’


Başkan Uysal, Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanlığı önünde partililere ve vatandaşlara hitaben yaptığı teşekkür konuşmasında ‘Zaferimiz hayırlı olsun. Bayramımız hayırlı olsun. İrademiz hayırlı olsun.’ sözleriyle başladı. Başkan Mevlüt Uysal, sözlerini şöyle sürdürdü, “Onlar vesayet dedi; siz milli irade dediniz. Onlar dışa bağımlılık dedi; siz tam bağımsız Türkiye dediniz. Onlar birilerine otorite dedi, siz yeni Türkiye dediniz. Dik duracağız, dikleşmeyeceğiz dedik. Tüm Türkiye dış güçlere, içerdeki hainlere, “biz buradayız ve size geçit vermeyeceğiz” dedi.Vatandaşların tezahüratlarıyla sözlerine devam eden Başkan Uysal, Başakşehir’deki seçim sonuçlarını da değerlendirdi, emeği geçenlere teşekkür etti “Bugün biz de; bir kez daha Başakşehir’de oylarımızı çok ciddi manada artırarak yolumuza devam dedik. Bu önemli görevi şahsıma ve çalışma arkadaşlarıma bir kez daha veren Başakşehir halkına çok teşekkür ederim. Bazı ufak tefek aksaklıklar olsa bile bütün siyasi partilerimiz bu yarışı centilmenlikle son güne kadar taşıdılar. Onlara da burada teşekkür etmek istiyorum. Tabii, en önemli teşekkürü üç aydır gece gündüz demeden AK Partimizin başarısı için çalışan teşkilatımızın çok kıymetli üyeleri hak ediyor. Gençlik Kollarıyla, Kadın Kollarıyla, Ana Kadememizle, İlçe Başkanımız Ayhan Özgürel Beyefendi ile çok yoğun bir çalışma gerçekleştirdik. Hepsine ayrı ayrı bir kez daha teşekkür ederim. Emeklerimiz meyvesini verdi.”‘Oylarınız ülkemiz üzerinde oynanan bütün karanlık oyunları bozdu’Kullanılan oyların ülke için önemli olduğunun altını çizen Başkan Mevlüt Uysal: “Bugün verdiğiniz oylar iki önemli şeyi sağladı. Birincisi; sandıkta tecelli eden iradeniz Allah’ın izniyle ülkemiz üzerinde oynanan bütün karanlık oyunları bozdu. Biliyorsunuz millet iradesinin önünde Allah’ın izniyle hiçbir güç duramaz; kaybeder. İnanıyorum ki, bugün hem Başakşehir’de hem bütün Türkiye’de sandıktan çıkan tarihi mesaj milli irade düşmanlarına korku halkımıza güven verdi. İkincisi; siz bugün Başakşehir’de bir daha AK Parti diyerek insan odaklı hizmeti ve aydınlık bir geleceği seçmiş oldunuz. Yarından itibaren hem devam eden hizmetlerimiz hem de seçim sürecinde sözünü verdiğimiz projelerimiz birer birer hayata geçecek. Kimsenin endişesi olmasın. İnsanları AK Parti’ye oy veren, vermeyen diye ayırmadık; bundan sonra da ayırmayacağız. Çünkü bizim işimiz insanımıza, ilçemize, ülkemize hizmet üretmek.”

‘Seçim sonuçları yeni Türkiye’nin ihya ve inşası için bir fırsattır’Sonuçlardan sonra taşkınlıklara mahal vermeden kutlamaların yapılması gerektiğini söyleyen Başkan Uysal, sözlerine şöyle son verdi, “Seçim zaferimizi elbette coşkuyla ancak hiçbir taşkınlığa mahal vermeden kutlayacağınızdan eminim. Sizleri provoke etmek isteyenler, millet iradesini hazmedemeyenler elbette olacaktır. Onlara sandıktan çıkan sonuca saygı duyun demekten başka hiçbir cümle kurmayacağımıza inanıyorum. Bu seçim sonuçları yeni Türkiye’nin ihya ve inşası için bir büyük fırsattır. Emin olun AK Parti bu fırsatı son 12 yıldır olduğu gibi çok iyi kullanacaktır.”

Başkan Uysal, konuşmasının ardından vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleşen konvoyla birlikte Mahalleleri dolaşarak vatandaşları selamladı. Vatandaşlar, Başkan Uysal’ı coşkulu tezahüratlarla karşılayarak, tebrik etti.


Mevlüt Uysal Bi’daha başkan! ile Benzer Yazılar:

31 Mart 2014 Saat : 2:52

Mevlüt Uysal Bi’daha başkan! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir