Muhtarlardan Yasin Kartoğlu’na tebrik ziyareti

Son Güncelleme: 20 Ekim 2017 - 6:42 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Mahalle Muhtarları, ilçenin yeni Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. İlçe muhtarları günün anısına Kartoğlu’na çini işlemeli plaket takdim etti.

Muhtarlardan Yasin Kartoğlu’na tebrik ziyareti

Başkan Kartoğlu, yerel yönetimlerin halka ulaşmasında muhtarların hayati bir öneme sahip olduğunun altını çizerek, “Muhtarlar en yakın mesai arkadaşlarımızdır. Muhtarımız mahallesinde hem devleti, hem de halkı temsil eder. Onlar, mahallelerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek, en hızlı şekilde çözümünün sağlanması için akışı sağlamaktadırlar. Halka dokunmayan, vatandaşın derdine derman olmayan her proje başarısız olmaya mahkûmdur. Mevlüt Başkanımızla başlamış olan vatandaşa temas eden proje ve çalışmalarımız siz kıymetli muhtarlarımız ile devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Yasin Kartoğlu’nun uzun zamandan beri Başakşehir adına başarılı çalışmalar yaptığını belirten ilçe muhtarları, yeni belediye Başkanı olmasının ilçe için bir kazanç olduğunu söyleyerek, Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu için ‘İçimizden biri’ ifadelerini kullandı.

Ziyarete katılan; Şahintepe Muhtarı Erol Çapan, Bahçeşehir 2. Kısım Mahalle Muhtarı Selahattin Paker, Kayabaşı Mahalle Muhtarı Doğan Azat, Altınşehir Mahalle Muhtarı Seyfettin Balçin, Başakşehir Mahalle Muhtarı F. Mehmet Yıldırım, Bahçeşehir 1. Kısım Muhtarı Sakine Turhan, Ziya Gökalp Mahalle Muhtarı İhsan Koluş ve Şamlar Mahalle Muhtarı Rafet Keskin, Başkan Kartoğlu’na hayırlı olsun temennilerini ileterek, günün anısına Kartoğlu’na çini işlemeli plaket takdim etti.


Muhtarlardan Yasin Kartoğlu’na tebrik ziyareti ile Benzer Yazılar:

20 Ekim 2017 Saat : 6:42

Muhtarlardan Yasin Kartoğlu’na tebrik ziyareti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir