Noyan, Diriliş Ertuğrul’a Geri mi Dönüyor?

Son Güncelleme: 30 Mart 2017 - 2:01 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Diziye katılan yeni oyuncular ile birlikte kadrosunu genişleten Diriliş’te izleyiciyi heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı.
Noyan, Diriliş Ertuğrul'a Geri mi Dönüyor?

Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümü için nefesler tutuldu. Tarihe damga vuran karakterleri yeniden hatırlatan ve savaş sahneleriyle ön plana çıkan Diriliş Ertuğrul’un çarşamba akşam yayınlanacak olan 82. bölümünde Mühimmatları Ertuğrul’lar tarafından alınan Vasilius’un kini artıyor. Peki, Vasilius’un yeni eylemi ne olacak?

Diriliş Ertuğrul yeni bölümü merakla beklenirken yayımlanan yeni fragman çarpıcı detayları gözler önüne getirdi. Geçtiğimiz hafta 3 Türkmen Bey’ini öldüren Vasilius, Ertuğrul’un hamleleriyle köşeye sıkışıyor. Öfkeden çıldıran Vasilius, en yakınlarındakinden şüphelenmeye başlıyor. Peki, Diriliş Ertuğrul 82. bölümünde başka neler yaşanacak? Vasilius ve Ertuğrul arasındaki savaş dengeleri nasıl değiştirecek?

NOYAN DÖNECEK Mİ?

Diriliş Ertuğrul yeni bölümü için geri sayım sürerken ortaya atılan bir iddia dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Baycu Noyan’ın geri döneceği iddia ediliyor. 2. sezona damgasını vuran ve diziye veda eden Baycu Noyan, en sevilen karakterlerden biriydi. Ertuğrul’un baş düşmanı olmuştu ve Ertuğrul Bey’i çok zorlamıştı. Dizi de kötü bir rolde oynamasına rağmen izleyici tarafından benimsenmiş, yaptığı oyunculuk ile büyük beğeni almıştı.Noyan, Ertuğrul Bey’i ellerinden ağaca çivileyerek işkence etmişti. Ardından ise kardeşi Sungurtekin ile yaptığı Cenk esnasında kurtulan Noyan, Ertuğrul Bey’e saldırmış kısa süre sonra ise öldürülmüştü. İddialara henüz resmi bir yanıt gelmedi, söylentilerin doğru olup olmadığı Diriliş Ertuğrul’un ilerleyen bölümlerinde netleşecek.


Noyan, Diriliş Ertuğrul’a Geri mi Dönüyor? ile Benzer Yazılar:

30 Mart 2017 Saat : 2:01

Noyan, Diriliş Ertuğrul’a Geri mi Dönüyor? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir