Şehit Erdem Özçelik Stadı’nda ilk düdük

Son Güncelleme: 15 Eylül 2017 - 9:03 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Şehit Erdem Özçelik Stadı’nda ilk düdük
0 Paylaşımlar

Profesyonel ligde 2 futbol sahasına sahip Başakşehir’de bir stadyum da amatörler kulüplere. Başakşehir Şehit Erdem Özçelik Stadı oynanan ilk futbol turnuvası ile kapılarını amatör kulüplere açtı.

Şehit Erdem Özçelik Stadı’nda ilk düdük

Başakşehir Belediyesi tarafından ilçe amatör kulüplerinin kullanımı için inşa edilen Şehit Erdem Özçelik Stadı’nda ilk düdük futbol turnuvasında çaldı. İlçedeki 5 amatör spor kulübünde 160 futbolcunun kupa için ter döktüğü turnuva, oynanan final maçı ve ödül töreni ile sona erdi. İlki düzenlenen turnuvanın gelenekselleştirilerek önümüzdeki yıllarda da yapılması hedefleniyor.

U14 ve U16 gruplarının katıldığı Amatör Kulüpler Futbol Turnuvası’nda maçlar iki hafta sürdü. Turnuvaya; İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü, Merkez Kayaşehir Spor Kulübü, Başakşehir Spor Kulübü, Başakşehir Kartal Spor Kulübü ve 5 Mevsim Spor Kulübü’nden takımlar katıldı.

Şehit Erdem Özçelik Stadı’nda gerçekleşen 1. Amatör Kulüpler Futbol Turnuvası oynanan final maçı ile tamamlanmış oldu. İlçedeki amatör spor kulüplerinin kaynaşması ve lig maçları öncesi futbolcuların hazırlanabilmesi için düzenlenen turnuvada toplam 12 maç oynandı. Her kulübün 3 maça çıktığı müsabakalar sonunda Başakşehir Spor Kulübü U14 ve U16 grubunda da 1. oldu. Turnuvada; İstanbul Kayaşehir Spor Kulübü U14 ve U16 grubunda 2. olurken, Merkez Kayaşehir Spor Kulübü U14-U16 grubunda 3. ve Başakşehir Kartal Spor Kulübü de U14-U16 grubunda 4. oldu.

Kazanan takımlara madalya ve kupaları final maçının ardından düzenlenen ödül töreninde takdim edildi. Sporculara ödüllerini Başakşehir Gençlik ve Spor İşler Müdürlüğü Şefleri; Ayhan Boztepe ve Şevki Yılmaz tarafından verildi. Program toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.


Şehit Erdem Özçelik Stadı’nda ilk düdük ile Benzer Yazılar:

15 Eylül 2017 Saat : 9:03
  SPOR

Şehit Erdem Özçelik Stadı’nda ilk düdük Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir