Spor Parkları hafta sonu çalışmaları

Son Güncelleme: 15 Aralık 2015 - 12:33 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi Spor Parkları hafta sonunu dolu etkinliklerle geçirdi.

Spor Parkları hafta sonu çalışmaları

Spor Parkı öğrencileri Cumartesi günü Atletizm milli takım seçmelerini izledi. Pazar günü ise tarihi Topkapı Sarayını gezdi.

Sunduğu eğitimler, programlar ve konforlu tesisleri ile her yaştan ilçe sakininin vaz geçilmezi haline gelen Başakşehir Spor Parkları eğitim programlarının yanında hafta sonu etkinlikleri ile de göz dolduruyor. Spor Parkı öğrencilerinin bu hafta sonu ilk durağı Atletizm milli takım seçmeleri oldu. Aslı Çakır Alptekin Spor Kompleksinde gerçekleşen seçmelere Spor Parkları’nda eğitim alan 40 öğrenci ve eğitmenleri katıldı. Öğrenciler seçmeleri büyük bir dikkatle izledi. Eğitmenlerinin bilgilendirmeleri ile seçmeler sırasında dikkat etmeleri gereken noktaları öğrendiler.

Spor Parkı öğrencilerinin ikinci durağı ise İstanbul Sarayburnu’nda yer alan tarihi Topkapı Sarayı oldu. 80 öğrenci ve eğitmenin katıldığı gezide öğrenciler Osmanlı İmparatorluğu’nun 400 yıl boyunca devlet idare merkezi ve Osmanlı padişahlarının ikametgâh adresi olarak kullanılan görkemli yapıyı gezdi. Tarihe tanıklık etmiş pek çok eseri ilgi ile inceleyen öğrenciler öğretmenlerinden de bilgiler aldı.


Spor Parkları hafta sonu çalışmaları ile Benzer Yazılar:

15 Aralık 2015 Saat : 12:33
  SPOR

Spor Parkları hafta sonu çalışmaları Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir