Tayyip Ebrar Cumur Kimdir?

Son Güncelleme: 9 Ekim 2017 - 9:24 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Tayyip Ebrar Cumur 19 Kasım 1999 yılında Trabzon doğumludur. Aslen Azerbaycan uyrukludur. Henüz 17 yaşında olan Ebrar Cumur ilk kez Trabzonspor A takım formasıyla sahaya çıktı. On numara pozisyonunda oynayan Tayyip Ebrar Cumur’un aynı zamanda Azerbaycan pasaportu da bulunuyor. Abdülkadir ve Yusuf Yazıcı gibi genç oyunculara A takımda görev veren Trabzonspor’un takıma kazandırmayı planladığı altyapıdan 17 yaşındaki Tayyip Ebrar Cumur, Al Sadd maçıyla birlikte bordo mavili forma altındaki ilk maçına çıktı. Trabzonspor’da gelecek vadeden oyuncular arasında gösterilen 17 yaşındaki Tayyip Ebrar Cumhur maçın 75 dakikasında Sosa’nın yerine oyuna dahil oldu.

Orta sahada görev yapan genç futbolcu sol ayağını kullanıyor. Altyapının çeşitli yaş gruplarında forma giyen Tayyip Ebrar, ilk kez A Takım’la bir maça çıktı.

Tayyip Ebrar ile ilgili konuşan Ersun Yanal, “Ebrar için daha çok erken. Onun oynadığı bölgede sayısal çok fazla oyuncumuz var. Haftanın 3 günü bizimle antrenman yapıyor. Özel antrenmanlarda yaptırmaya başladık. Altyapımız bizim için değerli, ilgileneceğiz. Onun gibi birkaç oyuncumuz daha var. Onlara da her fırsatta şans verip değerlendirmeye çalışıyoruz.” ifadesini kullandı.

 

Tayyip Ebrar Cumur Kimdir?


Tayyip Ebrar Cumur Kimdir? ile Benzer Yazılar:

9 Ekim 2017 Saat : 9:24

Tayyip Ebrar Cumur Kimdir? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir