Tefsirli mukabele dersleri başladı

Son Güncelleme: 26 Mayıs 2017 - 8:36 0 Yorum Yazar:

Başakşehirli kadınları sağlık, kültürel etkinlikleri ile yıl boyu destekleyen Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi (BAKMER) Ramazan ayı boyunca da ilçe kadınlarına özel programlar sunacak.

BAKMER’de Ramazan hazırlıkları tamamlandı. Başakşehir Belediyesi’ne bağlı olarak hizmet veren BAKMER, Ramazan ayında da dolu dolu bir içerikle ilçe kadınlarını karşılayacak.

BAKMER’de, mukaddes kitabımız Kur’an-ı Kerim’in hayata nakledilebilmesi, layıkıyla anlaşılabilmesi için tefsirli mukabele dersleri başladı. İlki geçen sene gerçekleştirilen Tefsirli mukabele dersleri bu sene ikinci yılında 22 Mayıs’da başladı.

Tefsirli mukabele dersleri başladı

‘SERTİFİKALI MUKABELE’

Başakşehir İlçe Müftülüğü’nde görev yapan 10 Hafız ve Tashih Grup Hocalarından oluşan grup dönüşümlü olarak mukabele programını gerçekleştirecek. Uzman Vaize Ayşe Güler’in önderliğinde gerçekleşecek olan dersler Pazar günü hariç her gün saat: 12.30-15.00 saatleri arasında BAKMER’de verilecek. 30 cüz’ün mealleriyle okunarak, idrak edileceği dersler 21 Haziran’da sona erecek. Programın sonunda mukabele derslerine devam eden kadınlara katılım belgesi verilecek.

İlginizi Çekebilecek Diğer Linkler:

Tefsirli mukabele dersleri başladı ile Benzer Yazılar:

26 Mayıs 2017 Saat : 8:36

Tefsirli mukabele dersleri başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-

ANKET

Toki’den Konut Talep Ediyorum

Toki'den İstanbul'da Konut İstiyorum

  • Evet --> 732
  • Hayır --> 12
Gönder
Sonuçlar