Toki, Emekliye %35 İndirimle Ucuz Ev

Son Güncelleme: 8 Eylül 2017 - 7:19 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

TOKİ ile Türkiye Emekliler Derneği ile birlikte uygun taksitlerle emekli vatandaşları ev sahibi yapıyor. Ev sahibi olmak isteyen emekllier, Ankara’da bulunan 3 projeden 130 bin liradan başlayan fiyatlar ve 25 yıl vade ile ev sahibi olabilecek.

Toki, Emekliye %35 İndirimle Ucuz EvTOKİ’nin yanı sıra TÜED de emeklileri ev sahibi yapıyor. Emekliler, Ankara’daki 3 projeden 130 bin liradan başlayan fiyatlar ve 25 yıl vade ile ev alabilecek. Taksitler de teslimattan sonra başlayacak. TÜED Projeler Grup Başkanı Emin Tangören, Ankara’da İncek, Göksu ve Yapracık’ta hayata geçecek projelerde evlerin fiyatının piyasanın yüzde 30-35 altında olacağını söyledi.

İncek’te 600-700 bin liralık evlerin 200- 250 bin liraya, Göksu’da 450 bin liralık evlerin 180-200 bin liraya, Yapracık’ta 370 bin liralık evlerin 130-150 bin liraya satışa sunulacağını belirten Tangören, şu bilgileri verdi: “Projede yüzde 20 peşinat ödenecek. Evin fiyatının yüzde 80’i için anlaştığımız bankalardan uygun faiz oranı ile kredi çekilebilecek. 25 yıl vadede sabit faiz ile taksitler ödenebilecek. Evin taksitleri, konutlar teslim edildikten sonra başlayacak. Konut sahipleri anahtarlarını teslim alana kadar peşinat dışında para ödemeyecek.

3 projede 200’er konut olacağını anlatan Tangören, “TÜED üyelerimizden talep fazla olursa ikinci etap için arsa arayışına gireceğiz. Erken davranan ev alacak. Çekiliş, kura yapmayacağız. Aileler bir arada olsun diye isteyen çocuğuna, kardeşine de ev alabilecek” dedi. Tangören, projelerde havuz, hamam, sauna, yürüyüş yolları, spor sahaları olacağını, kat planları hazırlanır hazırlanmaz başvuruları alacaklarını dile getirdi.


Toki, Emekliye %35 İndirimle Ucuz Ev ile Benzer Yazılar:

8 Eylül 2017 Saat : 7:19

Toki, Emekliye %35 İndirimle Ucuz Ev Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir