Metin Hara isyan etti: Akıl almaz!

Metin Hara isyan etti: Akıl almaz!

Yazar Metin Hara, şu anda Amerika’da olduğunu belirtirken, ‘canım kadar sevdiğim kişi’ şeklinde bahsettiği Brezilyalı model Adriana Lima ile ilişkisine dair çıkan iddialara son noktayı koydu.

28 Aralık 2017
bosluk

Adriana Lima Metin Hara’yı takip etmeyi bıraktı

Adriana Lima Metin Hara’yı takip etmeyi bıraktı

Kişisel gelişim danışmanı ve yazar Metin Hara ile Brezilyalı manken Adriana Lima’nın aşkı yaza damga vurmuştu… İlişkide flaş bir gelişme yaşandı. Metin Hara ile –Adriana Lima‘nın aşkı yazın başlamış, çiftin Bodrum’da yaptığı tatil magazin manşetlerinden düşmemişti.

20 Aralık 2017
bosluk

Adriana Lima hayatını değiştiriyor!

Adriana Lima hayatını değiştiriyor!

Türk yazar Metin Hara ile aşk yaşayan Brezilyalı model Adriana Lima’dan anlamlı mesaj… Geçtiğimiz haftalarda artık her proje için soyunmayacağını açıklayan Adriana Lima, insan ilişkilerinde de değişim kararı aldı.

19 Aralık 2017
bosluk

Adriana Lima Kimdir?

Etiketler: ,
Adriana Lima Kimdir?

Adriana Francesca Lima, 12 Haziran 1981 tarihinde Brezilya’nın Bahia kentinde doğmuştur. Düşük gelirli ve muhafazakar bir ailenin kızı olan Adriana, henüz 13 yaşındayken bir mağazada alışveriş esnasında keşfedilmiştir.15 yaşındayken Supermodel of Brazil Model Search yarışmasında birinci seçilen Adriana Lima, 1996’da yapılan Supermodel of the World Contest’de ise 2. oldu. Kısa bir süre sonra bir modellik ajansı sayesinde New York’a taşınan Lima, başka bir model ajansıyla anlaşma sağlamıştır.

13 Ekim 2017
bosluk

Adriana Lima ‘Çocuk İstiyorum’

Adriana Lima ‘Çocuk İstiyorum’

Hafta sonu Miami sokaklarında görüntülenen aşıklardan Adriana Lima, Metin Hara’dan bebek sahibi olmak istiyormuş… Hafta sonu Miami sokaklarında görüntülenen aşıklardan Adriana Lima, Metin Hara’dan bebek sahibi olmak istiyormuş. Hepimizi şoke eden, sadece Türkiye’de değil, dünya magazin gündeminde de yankı uyandıran Adriana Lima-Metin Hara aşkı ile ilgili bomba bir haberim var!

9 Ekim 2017
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-

ANKET

Toki’den Konut Talep Ediyorum

Toki'den İstanbul'da Konut İstiyorum

  • Evet --> 732
  • Hayır --> 12
Gönder
Sonuçlar