Hande Erçel | Kayaşehir İstanbul

Hande Erçel yatak odasına bu resmi yaptırdı

Hande Erçel yatak odasına bu resmi yaptırdı

Sezen Aksu’nun resmini yatağının başucuna yaptıran Hande Erçel çektiği bu fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak yapan arkadaşına teşekkür etti. Oyuncu Hande Erçel, yatağının başındaki duvara hayranı olduğu Sezen Aksu’nun ‘Düğün Cenaze’ albümünün kapağını çizdirdi. Resim, Muhammed Soydaş ve Isaacstar’ın imzasını taşıyor. Hande Erçel bir röportajında Sezen Aksu’nun tüm şarkılarını ezbere bildiğini söylemişti.

20 Kasım 2017
bosluk

Hande Erçel’i (Hazal) bekleyen sürpriz ne olacak?

Hande Erçel’i (Hazal) bekleyen sürpriz ne olacak?

Siyah İnci 5. bölümüyle yine izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Star Tv ekranlarının yayınlandığı günden bu yana büyük beğeni ile izlenen dizisi Siyah İnci 5. bölümde Kenan’ın, Hazal’a büyük sürprizi merak konusu oldu. Siyah İnci bu akşam saat 20:00’de Star Tv ekranlarında…

Kenan’ı kocasının yeni ortağı olarak karşısında görünce Hazal şok olmuştur. Demiroğlu ailesi de hiç beklemedikleri bu sürpriz karşısında şaşkındır. Vural öldürttüüğünü düşündüğü Kenan’ın yeni ortağı olmasından, evine kadar girmiş olmasından çok rahatsızdır. Canan, Kenan’la ortaklığı feshetmenin yollarını arasa da, Vural için mesele şirketten, ortaklıktan çok daha büyüktür. Kenan’la mücadele etmekten geri durmaya hiç niyeti yoktur.

Hazal, Kenan’ın hala kendisini sevdiğini ve onu yarı yolda bıraktığı için intikamını almaya geldiğini düşünmektedir. Fakat Kenan ve Aziz’in planı zannedilenden daha büyüktür. Demiroğullarına çok daha büyük bir sürprizleri vardır. Hazal, daha Kenan’ın gelişinin şokunu atlatamadan Naz’la ilgili edindiği bilgiyle büyük bir şok daha yaşayacaktır.

26 Ekim 2017
bosluk

Tolgahan ve Hande’nin zor anları!

Tolgahan ve Hande’nin zor anları!

Çeşme’de geçen çekimlerin ardından İstanbul’a gelen ‘Siyah İnci’ ekibi, Nişantaşı’nda gerçekleşen çekimlerde zor anlar yaşadı. Sözcü’nün haberine göre; Karşılarında Tolgahan Sayışman ve Hande Erçel’i gören Nişantaşı esnafı ve sakinleri, dizi çekimlerini yakından izledi. Korumalar, set arasında oyuncuların yanına gitmeye çalışan insanları zorlukla durdurdu.

Oyuncular, çekimlerin ardından apar topar Nişantaşı’ndan ayrılmayı tercih ettiler.

26 Ekim 2017
bosluk

Hande Erçel’in aşkına sansür!

Hande Erçel’in aşkına sansür!

Takvim’den Halil Çilingir’in haberine göre genç kuşak oyunculardan Hande Erçel, işiyle aşkı arasında kaldı. Eski sevgilisi Ekin Mert Daymaz’la birlikte olduğu dönemde oyuncu aşkıyla görüntülenmesine yapım şirketinin izin vermediği Erçel, yine aynı sansüre uğradı. Güzelliği ve oyunculuğunun yanı sıra sosyal medyadaki 6 buçuk milyonu bulan takipçi sayısıyla da moda markalarının aranan yüzü olan Hande Erçel, Defacto ile anlaştı. Markayla 1 yıllık anlaşma karşılığı 800 bin TL alan oyuncu, kısa süre önce işadamı Mehmet Dinçerler’e gönlünü kaptırdı.

GİZEMİN SEBEBİ ORTAYA ÇIKTI

Erçel, bu aşkın büyük yankı uyandırması üzerine firma yetkilileri tarafından uyarıldı. Dinçerler’le gece gezmelerinde objektiflere yakalanmaması tembihlenen güzel oyuncunun bu talimatı çiğnemesi, kendisine pahalıya patlayacak. Aşkın firmaya zarar vermemesi ve reklamların önüne geçmemesi için önlem alan markanın yöneticileri, Erçel’in bu kuralı ihlal etmesi durumunda 250 bin TL’lik tazminat ödemesini şart koştu. 23 yaşındaki oyuncu da “Buraya gelmek için çok uğraştım” diyerek anlaşmayı kabul etti.

Erçel, Dinçerler aşkıyla ilgili soruları yalnızca “Güzel giden bir ilişkim var. Zamanı gelince bizi göreceksiniz” diyerek geçiştirmişti.

26 Ekim 2017
bosluk

Siyah İnci bu akşam başlıyor!

Siyah İnci bu akşam başlıyor!

1. yeni bölüm ile Siyah İnci Perşembe akşamları ekrana gelecek. Siyah İnci dizisinin başrollerinde Tolgahan Sayışman, Hande Erçel, Berk Hakman, Neriman Uğur, Hüseyin Avni Danyal, Burak Altay ve Yeşim Büber gibi birbirinde usta isimler yer alıyor.

28 Eylül 2017
bosluk

Hande Erçel Kimdir?

Etiketler: ,
Hande Erçel Kimdir?

Hande Erçel, 1993 yılı Balıkesir Bandırma doğumludur. Güzel oyuncu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde okumaya devam ediyor. İlk olarak Trt ekranlarında yayınlanan Hayat Ağacı adındaki dizide oynamıştır. Oynamış olduğu Çılgın Dershane ismindeki gençlik dizisi oldukça beğenilmiş ve güzelliği ile göz doldurmuştur. Hande Erçel Boyu: 1.75 m; Hande Erçel Kilosu: 55 kg. 2012 yılında düzenlenen Miss Cilivaliton of the World(Dünya Medeniyetler Kraliçesi) yarışmasında 1.olmuş ve ülkemizi temsil etmiştir.

7 Eylül 2017
bosluk

Hande Erçel’in Başrol Oynadığı Dizi Başlıyor

Hande Erçel’in Başrol Oynadığı Dizi Başlıyor

Çeşme Ildır’da çekimleri devam eden dizinin başrollerinde Hande Erçel, Tolgahan Sayışman ve Berk Hakman yer alıyor. Hazal ve Kenan’ın tutku dolu aşkı; Birbirlerinden hiç ayrılmamaya söz vermiş, Ege’de küçük bir sahil kasabasında yaşayan Hazal (Hande Erçel) ve Kenan’ın (Tolgahan Sayışman) aşkı, Vural’ın (Berk Hakman ) kasabaya gelişi ve Hazal ‘ı elde etmek için her şeyi göze alması ile değişecek ve iki sevgilinin hayatları alt üst olacak.

7 Eylül 2017
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-