Selin Şekerci | Kayaşehir İstanbul

Selin Şekerci, Emine Erdoğan’dan özür diledi

Selin Şekerci, Emine Erdoğan’dan özür diledi

Oyuncu Selin Şekerci, 2016 yılında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan hakkında söylediklerinden ötürü özür mesajı yayımladı. Dizi oyuncusu Selin Şekerci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’dan özür diledi.

7 Kasım 2017
bosluk

Selin Şekerci’den yeni proje müjdesi

Selin Şekerci’den yeni proje müjdesi

‘Dünyanın En Güzel Kokusu 2’ filmi, Kanyon AVM’de gerçekleşen galanın ardında izleyicisiyle buluştu. Selin Şekerci, ‘Dünyanın En Güzel Kokusu 2’ galasına başrol oyuncusu Bestemsu Özdemir’e destek için geldiğini belirtti.

3 Kasım 2017
bosluk

‘Rengarenk’ dizisinde flaş ayrılık

‘Rengarenk’ dizisinde flaş ayrılık

ATV’de yayınlanan, NTC Medya imzalı ‘Rengarenk’ dizisinin başrol oyuncularından Kaan Taşaner, projeye veda etmeye hazırlanıyor.

4 Eylül 2016
bosluk

Selin Şekerci Kimdir?

Selin Şekerci Kimdir?

Selin Şekerci , 1 Haziran 1988 Karşıyaka, İzmir doğumlu Tiyatro, reklam ve dizi oyuncusudur. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de okudu. İzmir Devlet Tiyatrosu’nu bitirdi. İzmir’de özel tiyatrolarda çocuk oyunlarında oynadı. Daha sonra içindeki oyunculuk aşkıyla İstanbul’a geldi ve dizilerde, reklamlarda oynamaya başladı. Sihirli Anahtar ajansına bağlıdır. 1,68 boyundadır. Tariş Zeytinyağı ve Turkcell Cellocan Şanslı Gün reklamlarında oynamıştır. Kavak Yelleri adlı bir gençlik dizisinde Zeynep karakterini üç bölüm canlandırmıştır. Halen Melekler Korusun adlı duygusal, dram ağırlıklı gençlik dizisinde Özgür Güzel adlı üniversite öğrencisi bir karakteri başarıyla oynamıştır.

 

12 Mart 2016
bosluk
------ SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   SPONSOR BAĞLANTI ------

SOSYAL MEDYA TAKİP—— SPONSOR BAĞLANTI ——-