gaziemir çilingir denizli çilingir eskişehir çilingir sancaktepe çilingir sultanbeyli çilingir adana psikolog ankara psikolog antalya psikolog kayseri psikolog izmir psikolog mersin günlük kiralık ev konya günlük kiralık ev ankara günlük kiralık ev beylikdüzü günlük kiralık ev eskişehir günlük kiralık ev antalya günlük kiralık ev izmir günlük kiralık ev gaziantep günlük kiralık ev samsun günlük kiralık ev bursa günlük kiralık ev izmir temizlik şirketleri antalya temizlik şirketleri adana temizlik şirketleri mersin temizlik şirketleri ankara temizlik şirketleri adana klima servisi fethiye klima servisi bodrum klima servisi antalya klima servisi sultangazi klima servisi ankara kombi servisi esenyurt kombi servisi gaziantep kombi servisi aksaray kombi servisi esenyurt kombi servisi esenyurt masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu diyarbakır masaj salonu elazığ masaj salonu van halı yıkama eskişehir halı yıkama çorlu halı yıkama beylikdüzü halı yıkama malatya halı yıkama antalya saç ekimi izmir saç ekimi istanbul saç ekimi ankara saç ekimi çankaya elektrikçi keçiören elektrikçi çayyolu elektrikçi esenyurt elektrikçi bursa burun estetiği izmir burun estetiği ankara burun estetiği antalya burun estetiği kayseri burun estetiği

Toki'den kurasız ev almak - Kurasız Başvuru Önceliğine Göre Konut

19 Haziran 2024 - 21:02

Toki’den kurasız ev almak – Kurasız Başvuru Önceliğine Göre Konut

Toki’den 13 bin TL peşinat, 380 lira taksitle kurasız ev satışı olma şartları belli oldu.

Son Güncelleme :

11 Nisan 2021 - 8:30

Toki’den kurasız ev almak – Kurasız Başvuru Önceliğine Göre Konut

Toki’den kurasız ev almak. Toki 13 bin TL peşinat, 380 lira taksitle kurasız başvuru önceliğine göre ev satışı alma şartları belli oldu. Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası AŞ ve T.C. Ziraat Bankası AŞ tarafından verilecek.

Her yıl yüz binlerce vatandaşı konut sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) uygun fiyatlı ucuz konut satışlarını sürdürüyor. Takvim’de yer alan habere göre; son olarak TOKİ’nin resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada farklı illerde bulunan yüzlerce konut için düşük fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuldu.

Toki’den kurasız ev

Türkiye geneli açık satış listesi içerisindeki konutlar başvuru önceliği gözetilip çekilişsiz, kurasız olarak satılacak.

Tokiden kurasız ev almak

Toki’den kurasız ev almak – Kurasız Başvuru Önceliğine Göre Konut

TOKİ BALIKESİR MANYAS ALT GELİR GRUBU

TOKİ tarafından 336 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 08 Mart 2021 – 30 Haziran 2021 tarihlerinde Halk Bankası Balıkesir şubeleri üzerinden satılacak.

TOKİ BOLU SEBEN ALT GELİR GRUBU KONUT PROJESİ

TOKİ tarafından 75 adet 2+1 alt gelir grubu ve 12 adet 3+1 orta gelir grubu konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 12 Nisan 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında açık satışla satılacak.

TOKİ KIRIKKALE MERKEZ YUVA MAHALLESİ ALT GELİR GRUBU KONUT PROJESİ

TOKİ tarafından 463 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 08 Şubat 2021 – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında Halkbank Kırıkkale şubelerinden satışı gerçekleşecek.

Toki'den kurasız ev almak - Kurasız Başvuru Önceliğine Göre Konut

Toki’den kurasız ev almak – Kurasız Başvuru Önceliğine Göre Konut

TOKİ OSMANİYE BAHÇE KONUT PROJESİ

TOKİ tarafından 17 adet konut; kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 17 Mart 2021 – 30 Haziran 2021 tarihlerinde Ziraat Bankası Bahçe Osmaniye şubesi üzerinden satışı yapılacak.

TOKİ’den 13 bin TL peşinatla kurasız ev satışı!

BAŞVURU SIRASINDA NELER GEREKECEK?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan ve 18 yaşını dolduran gerçek kişiler ile Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun kurulmuş tüzel kişilikler başvuruda bulunabilecek.

 • – Fotoğraflı nüfus cüzdanı,
 • – Vatandaşlık kimlik ve Vergi sicil numaraları,
 • – Yetkili Banka Şubelerine Nakit olarak;

1-muhammen bedeli 99.999.- TL ye kadar olanlar için 5.000.-(Beşbin) TL,

2-muhammen bedeli 100.000 – 499.999.- TL’ye kadar olanlar için 10.000.-(Onbin) TL,

3-muhammen bedeli 500.000 – 999.999.- TL’ye kadar olanlar için 50.000.-(Ellibin) TL,

4-muhammen bedeli 1.000.000.- TL ve üstünde olanlar için 100.000.-(Yüzbin) TL,
katılım teminatı ödemek zorundadırlar.

 • – Başvuruların vekaleten yapılması durumunda, ilzama, teklif vermeye, ihaleye katılmaya, ihale
  bedelini ödemeye, tüm belgeleri düzenleme, imzalama, beyan ve taahhütlerde bulunma yetkisini
  içeren vekaletname,
 • – Başvuru bir tüzel kişilik adına yapılacak ise, Şirketin yetki belgesi ve yetkili kişinin vekalet ile
  imza sirküleri.

(Alıcılar başvuru sırasında “Açık Artırma Satış Şartnamesi”ni imzalayacaklardır.)

Toki İndirim Kampanyası

Toki’den kurasız ev almak – Kurasız Başvuru Önceliğine Göre Konut

ÖDEME KOŞULLARI

Taşınmazlar mevcut durumu ile satılacak, alıcılar taşınmazı görmüş, beğenmiş ve kabul edecek. İdare tarafından bu taşınmazlarda herhangi bir tadilat ve onarım yapılmayacak.

Muhammen bedeller bütün projeler için KDV hariç olarak belirlenmiş olup, vadeli işyeri satışları Gayrimenkul Satış Sözleşmesinde belirtilen satış bedeli ve teslim tarihine kadar gerçekleşen dönem artışları toplamı üzerinden hesaplanan tutar esas alınarak 3065 sayılı yasa kapsamında geçerli KDV oranı üzerinden hesaplanan Katma Değer Vergisi tutarı, taşınmazın tesliminden sonraki vadelere yayılarak tahsil edilecek, ayrıca vade sonuna kadar altı aylık artış dönemlerinin başında borç bakiyesine uygulanan artış tutarı üzerinden hesaplanan KDV tutarı kalan vadelere yayılarak, peşin işyeri satışları ile konutların satışlarında ise projenin teslimi aşamasında peşin olarak ödenecek.

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.