Turnava Sonuçu: Kupa Zabıta Müdürlüğü’nün

Son Güncelleme: 14 Haziran 2014 - 9:24 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Turnava Sonuçu: Kupa Zabıta Müdürlüğü’nün
0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi’nin Müdürlükler Arası Futbol Turnuvası sonunda, birinci olan Zabıta Müdürlüğü Takımı kupasını Belediye Başkanı Mevlüt Uysal’ın elinden aldı.Turnava Sonuçu: Kupa Zabıta Müdürlüğü'nün
Tüm çalışanların ortak platformda buluşmalarını sağlamak ve birimler arası koordinasyon ve işbirliğini arttırmak amaçlarıyla düzenlenen turnuvada finale Başakşehir Zabıta Müdürlüğü ve Temizlik İşleri Müdürlüğü kaldı.
4-3’lük skorla biten kıyasıya mücadelede takım oyuncuları yılmadan bir saat boyunca top peşinde koştu. İki takım arasında gerçekleşen kıyasıya mücadele de yüzü gülen taraf Zabıta Müdürlüğü oldu. Final maçının sonunda kupa ve madalyaları Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal verdi.
Birimler arasındaki turnuvada birincilik kupasını Zabıta Müdürlüğü alırken, ikincilik kupasını Temizlik İşleri Müdürlüğü aldı diğer futbolculara da madalyaları verildi.kayasehiristanbul.net

Kupaların yanında gol kralı, en iyi kaleci ve hakeme de ödüller verildi. Zabıta Müdürlüğü takımından Harun Çakmak 15 golle gol kralı olurken, Mesut Bozkurt kurtardığı gollerle en iyi kaleci ödülünü aldı. Maçın hakemi Adnan Süleyman da plaket aldı.

Ödülleri takdim eden Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal; Kurum içinde yapılan bu tür spor müsabakalarının belediye birimleri arasında kaynaşma ve motivasyonu artırdığını belirterek; “Önemli olan kardeşliğin kazanması, birinci olan takımımızı tebrik ediyorum.” dedi.


Turnava Sonuçu: Kupa Zabıta Müdürlüğü’nün ile Benzer Yazılar:

14 Haziran 2014 Saat : 9:24
  SPOR

Turnava Sonuçu: Kupa Zabıta Müdürlüğü’nün Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir