Uğur Yücel ‘İçerde’ dizisinde

Son Güncelleme: 3 Mart 2017 - 1:47 0 Yorum Yazar:
Etiketler: ,,

0 Paylaşımlar

“İçerde” dizisinde elinde çiçekle görülen Kudret karakterinin kim olduğu çok merak edilmişti. “İçerde” dizisine dahil olan ünlü oyuncu Uğur Yücel, Kudret karakterini canlandıracak.

Uğur Yücel'İçerde' dizisinde

Hafta başından beri merak uyandıran ve #kimbukudret etiketiyle sosyal medyayı sallayan dizinin geçen haftaki bölümünde ortaya çıkan Kudret karakterinin Uğur Yücel olduğunu gördüğümüz tanıtım büyük beğeni topladı.

“İçerde”nin Pazartesi günü ekrana gelen 23. bölümünde Handan’ın patronu Kudret ile telefonda konuşurken Mert’in onu duyduğu anlarda “Celal Duman hala size çalıştığımı bilmiyor, bunu duyunca şaşkınlıktan küçük dilini yutacak” dediği anlar akıllarda kalmıştı.

Merakla beklenen tanıtımda Kudret’in “Nermin’in öldüğü gün bende sıktım kafama. Sandım ki mis kokulu bahçelerde güzelimle yeniden buluşacağız. Yıllar var soruyorum kendime dost kimdi, kardeş kimdi, sevdiğin kadın kimdi? Bazen diyorum hepsini unutsam, keşke unutsam. Ağzımda hiç geçmeyen bir kan tadı burnumda ispirto kokusu… Ben Kudret Sönmez Tek. İnadına ölmedim.” dediği sahne büyük yankı uyandırdı.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve iki kardeşin birbirini bulma hikayesini anlatan İçerde’nin başrollerinde Çağatay Ulusoy, Aras Bulut İynemli, Çetin Tekindor, Bensu Soral, Damla Colbay, Mustafa Uğurlu, Rıza Kocaoğlu, Nihal Koldaş, Gözde Kansu ve Yıldıray Şahinler yer alırken yönetmenliğini ise Uluç Bayraktar üstleniyor.


Uğur Yücel ‘İçerde’ dizisinde ile Benzer Yazılar:

3 Mart 2017 Saat : 1:47

Uğur Yücel ‘İçerde’ dizisinde Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir