We Bulvar Çarşı ön talep toplamaya başladı

Son Güncelleme: 8 Aralık 2017 - 10:21 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

TOKİ ve Emlak Konut GYO’nun en büyük müteahhit firmalarından Ilgın İnşaat’ın Gaziosmanpaşa Belediyesi iş birliğinde, Türkiye’nin master planlı ilk dönüşüm projesi olarak hayata geçirdiği ilk markalı konut projesi WE Haliç’in 29 adet ticari alandan oluşan We Bulvar Çarşı bölümünde ön talep toplanmaya başlandı.

We Bulvar Çarşı ön talep toplamaya başladı

50 ile 500 metrekare arasında değişen dükkanlardan oluşan We Bulvar Çarşı için şimdiden yüzde 30’luk bir talep topladıklarını belirten Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, çok yakında satışa sunulacak olan bu bölümle birlikte projenin tamamlandığında yüzde 70 pirim yapması beklediklerini söyledi.

Toki’den Konut Talep Ediyorum

Toki'den İstanbul'da Konut İstiyorum

  • Evet --> 349
  • Hayır --> 5
Gönder
Sonuçlar

Şirketin ilk markalı konut projesi olan WE Haliç, 50 ile 500 metrekare arasında değişen dükkanlardan oluşan 29 adet ticari alanın bulunuyor.

İslambey Caddesi’ne prestij kazandıracak

Yatırımcılar tarafından ciddi bir talep görmeye başladığını kaydeden Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, proje aracılığıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde ilan edilen İslambey Caddesi’ni şehrin kalbinin attığı bir bulvara dönüştürdüklerini vurguladı. Proje tamamlanıp yaşam başladığında caddenin yatırım değerinin artarak yüzde 70 civarında prim yapmasını beklediklerini söyleyen Hakan Bucak, “Çok yakında satışa sunmayı planladığımız WE Bulvar Çarşı şimdiden yüzde 30 ön talep topladı. Yatırımcılardan gelen talep hızla artıyor. Dolayısıyla satış yönlü hazırlıklarımız hızla devam ediyor.” dedi.


We Bulvar Çarşı ön talep toplamaya başladı ile Benzer Yazılar:

8 Aralık 2017 Saat : 10:21

We Bulvar Çarşı ön talep toplamaya başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir