2014 Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) başladı

Son Güncelleme: 8 Aralık 2014 - 2:47 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi’nin her yıl destekçisi olduğu Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) İstanbul CNR Expo’da başladı.

2014 Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) başladı

Engelsiz yaşam için birçok alanda çalışmalar yaparak, projeler üreten Başakşehir Belediyesi bu yılda Engelsiz Yaşam Fuarı’nda yerini aldı. Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş fuar alanını gezerek belediye standında vatandaşlarla sohbet etti.

İstanbul Fuar Merkezi CNR Expo’da 11. holde başlayan fuara belediyelerin yanı sıra eğitim-yardım kurumları ve dernekler katıldı. Engelli, yaşlı ve bakıma muhtaç insanların hayatlarını kolaylaştıracak ürün ve teknolojilerin tanıtıldığı fuara ilgi yoğundu. Ulusal ve uluslar arası birçok kuruluşun bir araya gelmesini sağlayan fuar; küçük konserler, resim çalışmaları, sohbetler gibi etkinliklerle renkli görüntülere de sahne oldu.kayasehiristanbul.net

Dünyanın en büyük 6.organizasyonu

Konusunda dünyanın en büyük 6.organizasyonu olmayı başaran Eyaf Expo, 31 ülkeden toplam 181 firma ve temsilcilikle fuar merkezinde yerini aldı. 64 ilden toplam 15588 ziyaretçinin katıldığı fuarda 9736 engelli vatandaşta tüm engelleri aşarak fuarı ziyaret etti. Eyaf Expo’nun şimdiki hedefi ise dünyada 3.büyük sırada yer almak olacak.

Metin Şentürk’ten sürpriz ziyaret

Başakşehir Belediyesi’nin fuar alanında kurmuş olduğu stantta da ilgi yoğundu. Kurulan iletişim merkezinde belediyenin çalışmalarıyla ilgili bilgi alan ziyaretçilere küçük ikramlarda bulunuldu. Fuar alanını gezen Sanatçı Metin Şentürk’de Başakşehir Belediye standını ziyaret ederek, Başkan Yardımcısı Haluk Dikbaş ve vatandaşlarla sohbet edip, hatıra fotoğrafı çektirdi.
Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) 7 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek.


2014 Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) başladı ile Benzer Yazılar:

8 Aralık 2014 Saat : 2:47

2014 Engelsiz Yaşam Fuarı (EYAF) başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir