Antalyalı Muhtarlar Başakşehir’de

Son Güncelleme: 17 Ekim 2016 - 10:27 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Antalya’dan gelen Alanyalı Muhtarlar ile düzenlenen bir yemek organizasyonunda bir araya geldi.

“İleride teşekkür edilsin istiyoruz”

Antalyalı Muhtarlar

Programa Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Avcılar Kaymakamı Hulusi Doğan ve Antalyalı İşadamı Mustafa Çelik’in yanı sıra Alanyalı Muhtarlar katıldı. Başakşehir Belediyesi Başkanı Mevlüt Uysal, “Çeşitli zamanlarda Antalya’dan misafirlerimiz geliyor. Ancak muhtarlarımız ilk defa geldiler. Bu sebeple çok mutlu olduk. Öncelikle biraz ilçemizden bahsetmek istiyorum. Kurucu belediye başkanı olarak 2009’da göreve geldim.

Burada yeni bir ilçe olarak ilk dönemde hızlı bir süreci geride bıraktık. O dönem tarla olan birçok alanımız şuan 70-80 bin nüfusa sahip durumda. Milli Eğitim’den aldığımız bilgiye göre bu yıl ilk defa açılan okul sayımızın 21 olduğunu öğrendik. Nüfusumuzun ne denli artış gösterdiğini buradan anlayabiliriz. Böyle olunca tempomuzda yüksek oluyor. Bu nedenle de memleketimize çok sık gelemiyoruz. Ama hedefimiz şu; yeni ve planlı bir ilçe olarak parmakla gösterilir bir yaşam merkezi oluşturmak istiyoruz. İleride bizlere teşekkür edilsin istiyoruz. Bir Alanyalı’ya teşekkür edilsin istiyoruz. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Program, Alanyalı Muhtarların Başkan Uysal’a hediye takdim etmesi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.


Antalyalı Muhtarlar Başakşehir’de ile Benzer Yazılar:

17 Ekim 2016 Saat : 10:27

Antalyalı Muhtarlar Başakşehir’de Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir