‘Muhtarlar Günü’ Başakşehir’de kutlandı

Son Güncelleme: 19 Ekim 2016 - 7:27 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

19 Ekim 2015 tarihi itibariyle resmileşen Muhtarlar Günü Başakşehir’de düzenlenen bir programla kutlandı.

'Muhtarlar Günü' Başakşehir’de kutlandı

Programa Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, Başakşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Yılmaz, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcıları Nurettin Ertemel, Murat Şahin ve Başakşehir mahalle muhtarları katıldı. Bahçeşehir Tören Alanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk koyma töreni ile başlayan program yemek organizasyonuyla devam etti.

Muhtarlarımıza minnet ve şükran borçluyuz

Yerel demokrasinin en köklü örneğini temsil eden muhtarlık kurumu için ilan edilen 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde bir konuşma yapan Başakşehir Kaymakamı Kazım Tekin, “ Muhtarlık kurumunun çok köklü bir geçmişi vardır ve önemli kurumlarımızdan biridir. Bundan sonra bu ve bunun gibi etkinlikler düzenleyerek bu kurum ve yöneticileriyle daha sık bir araya geleceğiz. Muhtarlarımıza minnet ve şükran borçluyuz” diyerek katılanlara teşekkür etti.

19 Ekim Muhtarlar Günü ile ilgili düşüncelerini paylaşan Bahçeşehir 1. Kısım Muhtarı Sakine Turhan, “4 dönemdir muhtarlık yapmaktayım ama ilk defa böyle bir organizasyonda yer alıyoruz. Tabii ki önemsenmek hatırlanmak çok güzel bir duygu. Bu şekilde muhtarlara destek olunması beni çok mutlu etti” dedi.

Bir güne hitap edilip kutlanması o mesleğin tekrar hatırlanması, meselelerin tekrar konuşulması anlamına gelmektedir diyen Başakşehir Mahalle Muhtarı Fatih Mehmet Yıldırım, ”Bu vesileyle 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü bize armağan edenlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.


‘Muhtarlar Günü’ Başakşehir’de kutlandı ile Benzer Yazılar:

19 Ekim 2016 Saat : 7:27

‘Muhtarlar Günü’ Başakşehir’de kutlandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir