Başakşehir Kayaşehir’deki ölümle ilgili 4 kişi tutuklandı

Son Güncelleme: 2 Şubat 2017 - 10:14 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Başakşehir Kayaşehir Mahallesi’nde bir rezidansın 22. katındaki koridorda Yavuz Anuk’un ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan 4 şüpheli tutuklandı.

Başakşehir Kayaşehir'deki ölümle ilgili 4 kişi tutuklandı

Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından Küçükçekmece Adliyesi’ne getirildi. Savcılık ifadelerinin ardından şüpheliler Küçükçekmece 1. Sulh Ceza Hakimliğine sevk edildi. Nöbetçi Hakim, sanıklara atılı suçun vasıf ve mahiyeti ile bütün delillerin henüz toplanmamış olmasını dikkate alarak, 4 şüphelinin tutuklanmasına karar verdi.

Hakimlik sorgusunda suçlamaları reddeden şüpheli Yavuz D. “O gün 252 No’lu daireye giriş çıkış yapmışsam da olay anında dairede değildim. Kan izleri ve dairenin dağıtılmasıyla ilgili bilgim yoktur. Suçlamaları kabul etmiyorum” dedi.

Maktulü tanımadığını öne süren Özkan T, “Olay saatinde Beylikdüzü’ndeydim. Dairedeki kan izlerinin bulunma nedenini bilmiyorum. Daha sonra daireye geldiğimde ölen kişiyi görünce panik atağım tuttu ve kaçtım” ifadesini kullandı.

Cinayetin diğer şüphelisi Recep Y, ölen şahsı tanımadığını iddia ederek, “Olaya karıştığıma dair hiçbir delil yoktur. O gün daireye giriş yapmış olabilirim, ancak olay anında dairede değildim” bilgisini verdi.

Şüphelilerden Evren G. de maktulü tanımadığını savunarak, suçlamaları reddetti.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Kayaşehir Mahallesinde 29 Ocak’ta bir rezidansın 22. katındaki koridorda hareketsiz yatan bir kişiyi gören daire sakinleri durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirmişti. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ve Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olayla ilgili çalışma başlatmıştı. Polis, Yavuz Anuk’un bazı komşularıyla tartışma yaşadığı iddiası üzerine, olayla ilgisi olabileceği değerlendirilen 4 şüpheliyi gözaltına almıştı.AA


Başakşehir Kayaşehir’deki ölümle ilgili 4 kişi tutuklandı ile Benzer Yazılar:

2 Şubat 2017 Saat : 10:14

Başakşehir Kayaşehir’deki ölümle ilgili 4 kişi tutuklandı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir