Başakşehir’de Sahte İçki Ele Geçirildi

Son Güncelleme: 30 Mart 2016 - 9:31 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Başakşehir’de düzenlenen operasyonda satışa hazır bin şişe sahte içki ele geçirildi. Operasyonun ardından yakalanan içkiler sergilendi.

Başakşehir'de Sahte İçki Ele Geçirildi

Başakşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği’ne bağlı polis ekipleri gelen bir ihbarı değerlendirerek, Şahintepe Mahallesi’nde bulunan bir tekel bayiine operasyon düzenledi. Polis ekipleri akşam saat 21:30 sıralarında belirledikleri tekel bayiine bandrolsüz sahte içki geleceğini haber alınca, işyerinin yakınlarında beklemeye başladı. Beklenen araç tekel bayiinin önüne gelince, sahte içkileri indirmeye başladılar. Bu sırada pusuya yatan polis ekipleri baskın yaparak sahte içki getiren kişilere ve satın alan işyerine sahibine suçüstü yaptı.

Bir anda ne uğradıklarını anlamayan sahte içki getiren Volkan A. ve Yunus B. ile işyeri sahibi Murat A. polis ekiplerince gözaltına alındı. Tekel bayiinde satışa sunulmak için getirilen yaklaşık bin şişe sahte viski ve votka, Başakşehir Asayiş Büro’da sergilendi. Gözaltına alınan şüphelilerin sorgusu sürerken, polis ekipleri olayla ilgili ve sahte içkilerin imha edilmesi için çalışma başlattığı öğrenildi.


Başakşehir’de Sahte İçki Ele Geçirildi ile Benzer Yazılar:

30 Mart 2016 Saat : 9:31

Başakşehir’de Sahte İçki Ele Geçirildi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir