Belediye İletişim Kanalları Çalışıyor

Son Güncelleme: 28 Haziran 2016 - 9:00 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehirlilerin belediyeye daha rahat ulaşmalarını sağlamak için Başakşehir Sular Vadisi ve Bahçeşehir Gölet bölgesinde özel alanlar oluşturuldu. Belediye İletişim Kanalları Çalışıyor

Ramazan etkinlik alanlarında Başakşehir Belediyesi’nin İletişim ve Koordinasyon Merkezi (BİKOM), Bakmer ve Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü kurulan stantlarda ilçe sakinlerini çalışmaları hakkında bilgilendiriliyor.

Başakşehir Belediyesi’nin İletişim ve Koordinasyon Merkezi (BİKOM) Sular Vadisi ve Bahçeşehir Gölet etkinlik alanlarında Ramazan ayı süresinde vatandaşların belediye müdürlükleri ve çalışmaları hakkında tavsiye, istek, talep ve şikâyetlerini tek tek yüzyüze dinliyor. Başakşehirlileri uzun belediye kuyruklarından kurtaran, 7/24 hizmet veren BİCOM, vatandaşlardan gelen talep ve şikayetler aynı gece içerisinde ilgili müdürlüklere iletilerek sorunlara hızlı bir şekilde çözüm sağlıyor.

Sosyal belediyecilikte Başakşehir farkı

Başakşehir Belediyesi’nin halka dönük yüzü olan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Ramazan ayı dolayısı ile etkinlik alanlarında yerini aldı. Müdürlük yıl boyu yoksul ve dar gelirli ailelere uzanan yardım eli Destek Kart, evde bakım ve engelsiz ulaşım hizmeti gibi pek çok başarılı çalışmaya imza atıyor. İhtiyaç sahiplerini kucaklayan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, Sular Vadisi etkinlik alanında ki standında çalışmalarını ziyaretçilere aktarıyor. Vatandaşlar müdürlük yetkililerine talep ve şikayetlerini de iletebiliyor.

BAKMER’de vadi de

Başakşehirli kadınları sağlıklı yaşama yönlendirmek, teşvik etmek, bilinçlendirmek ve kültürel ve sosyal etkinliklerde bulunabilecekleri yaşam alanı oluşturmak amacıyla oluşturulan Başakşehir Kadın Aktivite Merkezi (BAKMER)’de bu sene Sular Vadisi Ramazan etkinlik alanında yer alıyor. Spordan sanata, sağlıktan kültürel etkinliklere kadar birçok alanda Başakşehirli kadınlara ücretsiz hizmet sunan BAKMER, standında kayıt alınıyor, ziyaretçilerin soruları yanıtlanıyor, dilek ve şikayetleri cevap buluyor.


Belediye İletişim Kanalları Çalışıyor ile Benzer Yazılar:

28 Haziran 2016 Saat : 9:00

Belediye İletişim Kanalları Çalışıyor Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir