Bilgievlerinden 3 bin kişilik piknik

Son Güncelleme: 27 Haziran 2014 - 11:39 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir Belediyesi Bilgievi öğrencileri, Şamlar Tabiat Parkında düzenlenen bir piknikte bir araya geldi.

Şamlar Tabiat Parkında düzenlenen pikniğe, Bilgievlerinin bünyesinde verilen yaz kuran kursları da dahil olmak üzere kurumun yaz programlarına katılan 3 bin öğrenci katıldı. Öğrenciler, oyunlar oynadı, şarkılar söyledi.

Bilgievlerinden 3 bin kişilik piknikÖğrencilere mezuniyet hediyesi

Başakşehir Bilgievleri yaz kuran kursunun üç haftalık programını tamamlayan öğrencilerin mezuniyet hediyesi Şamlar Tabiat parkında düzenlenen piknik oldu. Pikniğe; Şahintepe, Cemil Meriç, Cevdet Kılıçlar, Güvercintepe, Akif İnan, Altınşehir, Necdet Yıldırım Bilgievlerine devam eden 3 bin öğrenci katıldı.

Başekşehir Belediyesi Bilgievlerinin düzenlediği pikniğe öğrenciler velileriyle birlikte katıldı. Şamlar Tabiat parkının fıstık çamlarıyla örtülü, serin ortamında bir araya gelen öğrenciler bireysel ve toplu oyunlar oynadılar. Yüz boyama, ip atlama, çuval yarışı, balon patlatmaca, futbol, voleybol gibi oyunlara katılan öğrenciler, ağaçlara kurulan hamakların, salıncakların da keyfini çıkarttı.

Öğrencilere, öğlen saatlerinde ekmek arası döner ve ayran ikram edildi.

Yaz döneminde de eğitime ara vermeden devam eden Bilgievlerinde Ramazan bayramına kadar Kur’an-ı Kerim eğitimi, değerler eğitimi, adabı muaşeret gibi eğitimlerde verilecek.

‘Gözümüz arkada kalmıyor’

Kübra Baydemir : “Şahintepe Bilgievine 1 senedir devam ediyorum. 6. Sınıftayım. Bilgievinde; keman, gitar kurslarına devam ediyorum. Bağlamayı çok seviyorum, burada eğlenleniyoruz. Öğretmenlerimi çok seviyorum. Yaz döneminde de Bilgievinde, resime ve kemana devam ediyorum. Bugün buraya pikniğe geldik. Yüzümü boyattım.”

İclal Tutar: “Bilgievlerinde keman, resim kurslarına devam ediyorum, kütüphanede kitap okuyorum, çok eğleniyorum. Okuldan çıkışta hemen bilgievine koşuyorum. 1 ayda konsere çıkabilecek kadar keman öğrendim.”

Zümra Yiğit : “Cemil Meriç Bilgievine devam ediyorum. 4. Sınıftayım. Yaz kampına devam ediyorum. Gelecek sene ebru, satranç kurslarına devam etmek istiyorum.”

Semra Karay (Veli): “Çocuğum Şahintepe Bilgievine 1 aydır devam ediyor. Şimdi yaz kuran kursuna devam ediyor ama kış döneminde de devam etsin istiyorum. Bilgievlerinin çok güzel bir ortamı var, diğer ailelere de tavsiye ediyorum.”

Nejdet Demir (Veli): “ Oğlum Akif İnan Bilgievine devam ediyor. Bağlama, tiyatro, siyar, kuran kursuna devam ediyor. Bilgievlerinden çok memnunuz. Gözümüz arkada değil, oğlumun orada güvende olduğunu biliyoruz. “


Bilgievlerinden 3 bin kişilik piknik ile Benzer Yazılar:

27 Haziran 2014 Saat : 11:39

Bilgievlerinden 3 bin kişilik piknik Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir