Bu Nasıl Savunma?

Son Güncelleme: 20 Eylül 2016 - 7:55 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Kurban Bayramında yayınladığımız bir haber belli ki site yönetimlerinde rahatsızlık oluşturdu. Bu Nasıl Savunma?Sosyal medya üzerinden açmış oldukları bir grup da haberimizi referans göstererek bayramda oluşan kirliliğin, en azından mazur görülmesi gerektiği, suçlayacaksak kat görevlileri veya konut sakinlerini suçlanması gerektiğini savundular.

Öyle ya bu site yönetimlerinin hiç bir suçu yok. Çünkü onlar yöneticilik yapmıyorlar ki, çalışmıyorlar ki, onlar sadece maaş alan yeğenler!!. Bu açıdan bakınca haklılar. Çünkü kendilerinin bir işi yok ki, site yönetmek ve sorunları çözmek gibi bir işleri yok. Onlar göstermelik konut sakinlerinden maaş alan TC. kimlik numaraları.

Çalışan kim tabi ki asgari ücrete talip işçiler. Tabi ki onlar suçlu. Tatile çıkmamalı idiler. Biz konut sakinleri de çöp ve kirliliğe sebep olmamalı idik.

 

 

Bunların hepsi latife. Bu haberimizi de @kayasehirtr hesabımızdan     hesaplarına da gönderdik. Yazışmaların resimlerini bizlere ihbar hattımızdan gönderen A.D. bunların yayınlanması rica ettiler.  www.kayasehiristanbul.net sitemizin sizden gelenler bölümünde sizler ile paylaşıyoruz. Bir kurumun idari makamından oturup ta “bu benden kaynaklanmıyor” demek hangi kabile topluluklarında oluyor biz bilemiyoruz.

Hz.Ömer “Hz.Muhammed aleyhissalatü vesselamı, hak Peygamber olarak gönderen Allah’a yemin ederim ki, Fırat kenarında bir oğlak kaybolsa (yahut bir kurt bir koyunu kapsa) korkarım ki kıyamet gününde onun bile hesabı Ömer’den sorulur!


Bu Nasıl Savunma? ile Benzer Yazılar:

20 Eylül 2016 Saat : 7:55

Bu Nasıl Savunma? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir