Ebru Şallı’dan sağlık önerileri

Son Güncelleme: 16 Kasım 2017 - 7:11 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

ANKAmall sağlık söyleşilerinin ilk konuğu olan Ebru Şallı, spordan beslenmeye kadar sağlıklı olmanın tüyolarını Ankaralılara anlattı.

Ebru Şallı'dan sağlık önerileri

Hafta içi her gün konusunda uzman bir ünlüyü ağırlayan ANKAmall, sağlık söyleşileri için ilk olarak Ebru Şallı’yı konuk etti. Şallı, sağlıklı beslenme, sağlıklı zayıflama ve güzellik konularında bilgi ve deneyimlerini paylaştı.

“BU İŞİ YAPMASAYDIM DOKTOR OLURDUM”

Şallı, “Beslenme bilinciniz nasıl oluştu?” sorusuna, “Daha çocukken besinlerin içindeki vitamin ve mineralleri araştırırdım. Bu konuya o zamanlardan ilgim vardı. Bu işi yapmasaydım mutlaka doktor olurdum. Mutfak da çok sevdiğim bir alan. Sağlık bilinci ile mutfağı birleştirdim. Yıllarca televizyon programı da yapınca hem doktorlarla çok iç içe oldum, hem de mutfakla. Yeni tarifler geliştirdim. Sağlıklı beslenerek de zayıflanabileceğini gösterdim. Şimdi de bu birikimlerimi sizlerle paylaşıyorum” yanıtını verdi.

“SAĞLIK İNSAN EN ENGİN İNSAN”

Yemek yemeden zayıflamanın sağlığı tehdit ettiğini vurgulayan 40 yaşındaki Şallı, aç kalmadan da zayıflanabileceğini ve mutlaka beslenme yanında spor yapılması gerektiğinin altını çizdi. Şallı, 45 dakika pilates yapmanın hem sağlıklı zayıflamaya yeteceğini hem de mutluluk hormonlarını harekete geçireceğini anlattı.


Ebru Şallı’dan sağlık önerileri ile Benzer Yazılar:

16 Kasım 2017 Saat : 7:11

Ebru Şallı’dan sağlık önerileri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir