En Çok Atık Pil Toplayanlar Belli Oldu

Son Güncelleme: 6 Haziran 2013 - 9:29 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

TAP (Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği) tarafından düzenlenen en fazla atık pil toplayan ilçe ve okulları yarışmasına katılan kurumların atık pilleri değerlendirme için teslim edildi.

En Çok Atık Pil Toplayanlar Belli Oldu

Başakşehir Belediyesi yarışmaya destek vermek ve ilçe katılımcılarını desteklemek için yarışma öncesinde ilçede ilk üçe giren okulları ödüllendiriyor.

Öğrenci başına düşen atık pil miktarının esas olduğu yarışmaya katılmak için Başakşehir ilçe genelinde 2012-2013 Öğretim yılında Başakşehir’deki okullardan 1460 kg atık pil topladı. Başakşehir Belediyesi TAP’ın değerlendirmesinden önce okullarda atık pil toplanmasını teşvik etmek amacıyla ilçe genelinde en çok pil toplayan 3 okulu ayrıca ödüllendirecek.

Temizlik işleri Müdürlüğü tarafından tüm okullardan atık piller tartılarak evrak karşılığı toplandı ve ilk üç okul belirlendi. TAP Derneğinin yaptığı yarışmanın sonuçları henüz açıklanmazken Başakşehir ilçesinde en fazla atık pil toplayan ilk 3 okul şöyle oldu:

1-Başakşehir Ticaret Meslek Lisesi

2-Hikmet Uluğbay İÖO

3-Mehmet Yarengümeli İÖO

Belirlenen Okullara ise ödül olarak,  birinciye Notebook Bilgisayar, ikinciye masaüstü Bilgisayar, üçüncüye ise Projeksiyon cihazı olacak.


En Çok Atık Pil Toplayanlar Belli Oldu ile Benzer Yazılar:

6 Haziran 2013 Saat : 9:29

En Çok Atık Pil Toplayanlar Belli Oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir