İBB Spor şöleni başladı

Son Güncelleme: 6 Ekim 2017 - 2:31 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘35. Geleneksel Spor Şöleni’ başladı. Şölende 6 branşta 2 bin 60 sporcu mücadele edecek.

İBB Spor şöleni başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı birimlerin ve ilçe belediyelerinin büyük ilgi gösterdiği İBB Spor Şöleni’ne Başakşehir Belediyesi futbol takımı ile katıldı. Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Spor İstanbul işbirliğinde düzenlenen 35.İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Kupası Spor Şöleni büyük coşkuyla başladı.
İBB Başkanlık Kupası adıyla yapılacak olan şölende futbol, voleybol, dragon kano, masa tenisi, okçuluk ve yüzme branşlarında toplam 2 bin 60 sporcu mücadele edecek.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Spor İstanbul işbirliğinde düzenlenen şölen, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iç ve dış müdürlükleri, iştirak şirketleri ve İlçe Belediyeleri arasındaki dostluk bağlarını güçlendirmek, bu birimlerde çalışan personel arasındaki dayanışmayı, birlik ve beraberliği pekiştirmek, çalışan personelin motivasyonunu ve verimliliğini artırmayı amaçlıyor.

26 Eylül tarihinde İBB Çırpıcı Spor Tesisinde Futbol süper kupa mücadelesi ile başlayan 35.İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Kupası Spor Şöleni’ne Başakşehir Belediyesi futbol takımı ile katıldı.

1 Kasım 2017 tarihinde yapılacak olan futbol final müsabakaları ile son bulacak. Diğer branşlarda ise voleybol müsabakaları 3 Ekim 2017 tarihinde İBB Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksinde, Dragon kano yarışları 12 Ekim 2017 tarihinde İBB Maltepe Su Sporları Merkezi’nde, masa tenisi ve yüzme müsabakaları 23 Ekim 2017 tarihinde İBB Cebeci Spor Kompleksi’nde, okçuluk müsabakaları ise 23 Ekim 2017 tarihinde Okmeydanı Okçular Tekkesi’nde gerçekleştirilecektir.


İBB Spor şöleni başladı ile Benzer Yazılar:

6 Ekim 2017 Saat : 2:31
  SPOR

İBB Spor şöleni başladı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir