Jet Soyguncular Başakşehir’de

Son Güncelleme: 24 Haziran 2016 - 2:50 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Esenyurt’taki mağaza soygunundan sonra Başakşehir’de bir telefon bayiine daha girmişler.  Başakşehir’deki soygun 2 dakika sürdü.

Jet Soyguncular Başakşehir'de

Maskeli 5 kişinin Esenyurt’taki mağaza soygunundan sonra Başakşehir’de bir telefon bayiine girdiği ortaya çıktı. Soyguncular buradan da yaklaşık 70 bin lira değerindeki cep telefonlarını alıp kayıplara karıştı. Soygun anı iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Olay, Başakşehir’de geçtiğimiz pazar günü saat 08.00 sıralarında meydana geldi. Yüzleri maskeli 5 kişi lüks bir otomobille telefon bayiine gelip yaklaşık 2 dakika içerisinde 70 bin lira değerindeki 42 cep telefonunu çaldı. Bu anlar da iş yerinin güvenlik kameraları tarafından görüntülendi.

KOŞARAK GİRİP ÇIKTILAR

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, soyguncular otomobili telefon bayii önüne park ediyor. 5 kişinin bulunduğu araçtan yüzleri maskeli 4 şüpheli inip iş yerine koşuyor. Daha sonra da ellerindeki levyelerle iş yerinin kapı kilitlerini kırıp açıyor. Soyguncular reyon ve çekmecelerdeki cep telefonları hızla çantalara dolduruyor. Kısa bir süre sonra da şüpheliler dükkandan koşarak çıkıp, geldikleri araçla kayıplara karışıyor.

3,5 SAAT ÖNCE DE BAŞKA BİR MAĞAZAYI SOYMUŞLARDI

Yüzü maskeli kişiler bu olaydan yaklaşık 3,5 saat önce de Esenyurt’ta da bir elektronik eşya dükkanını 3 dakikada soymuştu.


Jet Soyguncular Başakşehir’de ile Benzer Yazılar:

24 Haziran 2016 Saat : 2:50

Jet Soyguncular Başakşehir’de Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir