gaziemir çilingir denizli çilingir eskişehir çilingir sancaktepe çilingir sultanbeyli çilingir adana psikolog ankara psikolog antalya psikolog kayseri psikolog izmir psikolog mersin günlük kiralık ev konya günlük kiralık ev ankara günlük kiralık ev beylikdüzü günlük kiralık ev eskişehir günlük kiralık ev antalya günlük kiralık ev izmir günlük kiralık ev gaziantep günlük kiralık ev samsun günlük kiralık ev bursa günlük kiralık ev izmir temizlik şirketleri antalya temizlik şirketleri adana temizlik şirketleri mersin temizlik şirketleri ankara temizlik şirketleri adana klima servisi fethiye klima servisi bodrum klima servisi antalya klima servisi sultangazi klima servisi ankara kombi servisi esenyurt kombi servisi gaziantep kombi servisi aksaray kombi servisi esenyurt kombi servisi esenyurt masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu diyarbakır masaj salonu elazığ masaj salonu van halı yıkama eskişehir halı yıkama çorlu halı yıkama beylikdüzü halı yıkama malatya halı yıkama antalya saç ekimi izmir saç ekimi istanbul saç ekimi ankara saç ekimi çankaya elektrikçi keçiören elektrikçi çayyolu elektrikçi esenyurt elektrikçi bursa burun estetiği izmir burun estetiği ankara burun estetiği antalya burun estetiği kayseri burun estetiği

Kayabaşı Kiptaş Konutlarında Otopark Sorunu! - Kayaşehir İstanbul

19 Mayıs 2024 - 17:50

Kayabaşı Kiptaş Konutlarında Otopark Sorunu!

Sitemizin başlıca sorunları içinde bilindiği gibi otopark gelmekte. Öyle ki her geçen gün bu sorun daha da artmakta ve komşular arasında tatsız olayların yaşanmasına bile sebebiyet vermektedir.

Son Güncelleme :

14 Aralık 2017 - 13:53

Kayabaşı Kiptaş Konutlarında Otopark Sorunu!

Sitemizin başlıca sorunları içinde bilindiği gibi otopark gelmekte. Öyle ki her geçen gün bu sorun daha da artmakta ve komşular arasında tatsız olayların yaşanmasına bile sebebiyet vermektedir. Kayabaşı Kiptaş Konutlarında Otopark

Kiptaş Konutlarında Otopark sorunu

Yaklaşık yedi yıldır Site yönetimimiz olan, İ.B.B İştiraki Boğaziçi Yönetim A.Ş de bu soruna köklü bir çözüm üretememiştir. Geçici çözümlerle kaldırımların bazı bölümlerini Otopark yapsalar da sıkıntılar devam etmektedir. Geçtiğimiz yıl yapılan seçimlerde Blok ve Yönetime seçilen Site Sakinlerimiz de maalesef çözüm adına sınıfta kalmışlardır.

O zaman haklı olarak herkes şu soruyu sormaktadır; bu sorun nereye kadar devam edecek ?

Bu soruya cevap verecek olan önce Yönetimdir, çözüm yollarını araştıracak, bencillikten sıyrılıp Blok Yöneticileri ve Site Sakinleri ile istişare toplantıları yaparak, birlikte hareket ederek, ancak çözüm üretilebilir.

Kayabaşı Kiptaş Konutlarında Otopark sorunu!

Kayabaşı Kiptaş Konutlarında Otopark sorunu!

Kayabaşı Kiptaş Konutları

Malesef Yönetim seçimlerinde Boğaziçi Yönetim A.Ş ve Kiptaş’ın Yönetimi bırakmamak adına Kendi güdümünde hareket eden bir yönetici olması için tapusunu almayanların yerine oy kullanarak seçtiği yöneticiler, Kiptaş’ın karşısında etkili olamamışlardır, olması da mümkün değildir.

Önümüzdeki seçimlerde bu, göz önünde bulundurularak herkesin oyuna sahip çıkarak iş yapabilecek kişileri seçmesi önem arz etmektedir.
Bu sağlandıktan sonra, yapılacak istişare toplantılarında belirlenen etkili ve güçlü bir heyet kurulması sağlanmalıdır. Heyetin görevi yetkili Kurumlar ve Kişilerle görüşmeler yaparak Otoparkın yaptırılmasını sağlamak olmalıdır. Zira Otoparkı yaptırmaya ne Site Yönetiminin nede Site Sakinlerinin gücü maddi olarak yetmez.

Öncelikle İst. Büy. Şeh Belediye Başkanı Sayın Mevlüt Uysal ile görüşülmeli bu sorunu ancak kendisinin çözebileceği izah edilmelidir. Say. Mevlüt Bey isterse Kiptaş’a veya bir çok firmaya bunu yaptırabilir, yeter ki istemesini bilelim. Geçmişte Sitemiz ve bölgemizle ilgili bir çok hizmet bu yol ile alındığını herkes biliyor, bilmek istemeyenler olsa da.

OtoParkın nereye ve nasıl yapılacağı konusu tartışılabilir, herkesin fikirleri dikkate alınmalı, şu belli ki sıkıntıyı ancak katlı otopark yaparak çözülebilir. Bizim fikrimiz ise resimde de basit çizimlerini yaptığımız alana yapılabilir. B-1 Blok önündeki parkın altındaki otoparkın altı bir kat kazılarak iki kat yapılabilir, parkın hizasına gelen kısım bir kat daha avantaj sağlıyor. Burası yaklaşık 120 araç alabilir.

Diğer müsait olan yer ise Güvenliğin altından devam ederek Site Yönetiminin önünden A-1 Blok istikametine giden alanı kazarak bir kat otopark yapılabilir, burası da yaklaşık 200 araç alabilir. Temennimiz bir an önce Otopark sorunun çözülmesidir. Saygılarımızla. 


Bize ulaştırdığınız paylaşımlarınız Sizden Gelenler bölümünde yayınlanır.


Not: “Sizden Gelenler” bölümünde yayınlananlar gönderen kişi sorumludur.


YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.