gaziemir çilingir denizli çilingir eskişehir çilingir sancaktepe çilingir sultanbeyli çilingir adana psikolog ankara psikolog antalya psikolog kayseri psikolog izmir psikolog mersin günlük kiralık ev konya günlük kiralık ev ankara günlük kiralık ev beylikdüzü günlük kiralık ev eskişehir günlük kiralık ev antalya günlük kiralık ev izmir günlük kiralık ev gaziantep günlük kiralık ev samsun günlük kiralık ev bursa günlük kiralık ev izmir temizlik şirketleri antalya temizlik şirketleri adana temizlik şirketleri mersin temizlik şirketleri ankara temizlik şirketleri adana klima servisi fethiye klima servisi bodrum klima servisi antalya klima servisi sultangazi klima servisi ankara kombi servisi esenyurt kombi servisi gaziantep kombi servisi aksaray kombi servisi esenyurt kombi servisi esenyurt masaj salonu antalya masaj salonu ankara masaj salonu diyarbakır masaj salonu elazığ masaj salonu van halı yıkama eskişehir halı yıkama çorlu halı yıkama beylikdüzü halı yıkama malatya halı yıkama antalya saç ekimi izmir saç ekimi istanbul saç ekimi ankara saç ekimi çankaya elektrikçi keçiören elektrikçi çayyolu elektrikçi esenyurt elektrikçi bursa burun estetiği izmir burun estetiği ankara burun estetiği antalya burun estetiği kayseri burun estetiği

Kayapark Sakura Evleri Fiyat Listesi ve Sözleşmesi - Kayaşehir İstanbul

20 Temmuz 2024 - 11:31

Kayapark Sakura Evleri Fiyat Listesi ve Sözleşmesi

Başakşehir Belediyesi güvencesiyle inşa edilecek Kayapark Sakura Evleri Fiyat Listesi ve Sözleşmesi şartları aşağıdaki açıklamalarda bulabilirsiniz

Kayapark Sakura Evleri Fiyat Listesi ve Sözleşmesi
Son Güncelleme :

18 Ocak 2022 - 10:24

İstanbul Başakşehir Belediyesi güvencesiyle inşa edilecek Kayapark Sakura Evleri Fiyat Listesi ve Sözleşmesi şartları aşağıdaki açıklamalarda bulabilirsiniz

Başakşehir Belediyesi güvencesiyle inşa edilecek Kayapark Sakura EvleriBaşakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile Atatürk Olimpiyat Stadı ve Kayapark Millet Bahçesi’ne komşu olacak.

Ön Başvuru Şartları ve Sözleşmesi

 • 1. Kayapark Sakura Evleri kampanyası 50 Adet Kura ile belirlenecek hak sahipliği için ÖN TALEP TOPLAMA, 17 Ocak 2022 tarihinde başlayıp, 27 Ocak 2022 mesai bitiminde sona erecektir.
 • 2- Kampanya Lansman Satışları 50 Adet daire sınırlı olup başvuru süreci sonunda hak sahipliği Noter huzurunda yapılacak Kura ile belirlenecektir.
 • 3- Noter huzurunda yapılacak daire belirleme kurasında her daire için 1 Asil 1 Yedek olmak üzere 2 hak sahibi belirlenecektir. İlgili daire için Asil ve Yedek talihlinin hakkından vazgeçmesi halinde ilgili daire genel satış listesine dahil olacaktır.
 • 4- Kuraya girecek hak sahibinin son 2 yıldır İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekmektedir.
 • 5- Kuraya girecek hak sahibinin üzerinde İstanbul il sınırları içerisinde tapuda kayıtlı herhangi bir bağımsız bölüm bulunmaması gerekmektedir.
 • 6- Konut satın alırken en az peşinat tutarı, konutun satış fiyatının %30’u  kadar olup, bankaların kredilendireceği en fazla tutar, konut satış fiyatının %70’i kadar olacaktır.
 • 7- Ön talep bedeli 2.000 TL dir. Bu tutar Başakkent İnşaat Aş.’nin Halkbank -Bahçeşehir Şubesindeki TR48 0001 2001 2720 0045 0000 02 IBAN numaralı hesabına, açıklama kısmına Başvuru Sahibinin Adı, Soyadı, TC Kimlik No, Cep telefonu No, 2+1 75M2 ,2+1 95M2 veya 3+1 125M2  seçimini belirterek yatırılması gerekmektedir. Kura sonucu hak kazanamayan Başvuru sahiplerinin ücret iadeleri 45 gün sonra yapılacaktır. Örnek başvuru banka açıklaması

Kayapark Sakura Evleri Fiyat Listesi

Kayapark Sakura Evleri Fiyat Listesi ve Sözleşmesi

Kayapark Sakura Evleri Fiyat Listesi

Banka başvuru açıklamasında aşağıdaki bilgiler dışında  bilgi girilmemelidir.

Ad, Soyad , TC:  3***********  ,CEP: 5********* Daire Kat brüt metrekare bilgisi ”örn. : 2+1 75M2 ,2+1 95M2 veya 3+1 125M2”

 • 8- Kişi kendi adına başvuruyor ise kimlik ile, vekil sıfatı ile başvuruyor ise, noterden alınmış içerisinde BAŞAKKENT İNŞAAT A.Ş. ibaresi geçen özel vekaletname ile müracaat edecektir.
 • 9- Konutların ödeme şekli peşin veya banka kredili olacaktır. BAŞAKKENT’e peşin ödemelerde ve banka kredili ödemelerde ayrıca iskonto yapılmayacaktır. Banka kredisi kullanacakların bankanın aradığı kredi şartlarına uygun olması gerekmektedir. Banka tarafından kredi kullandırılmaması halinde BAŞAKKENT sorumlu olmayacaktır.
 • 10- BAŞAKKENT nezdinde 3. kişilere konut devri, Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi imzalanmasından itibaren 24 ay sonra mümkün olacaktır. Sözleşmenin 3. kişilere Devir edilmesi durumdan Başakkent İnşaat A.Ş’ye Devir Komisyon bedeli olarak Satış Bedelinin %3’ü (Kdv Hariç) ödenmesi gerekmektedir.
 • 11- Konutların teslim süresi ruhsat tarihinden itibaren 30 aydır. Ancak BAŞAKKENT bu süreyi resen 6 ay daha uzatma hak ve yetkisine sahip olacaktır.
 • 12- Taraflara yapılacak her türlü bildirimin başvurulardaki telefon numarasına  ve bildirimin mesaj (sms) yolu ile de yapılabileceğini başvuru yapanlar peşinen; kabul etmiştir.

Sözleşmede İstenen Evraklar:

 • 2 adet vesikalık fotoğraf (son 6 aylık)
 • Noter masrafı
 • Nüfus cüzdanı aslı
 • Son 2 yıldır İstanbul’da ikameti gösterir belge (E-devlet üzerinden yada Nüfus Müdürlüğünden)
 • E-devlet üzerinden konut olmadığına dair belge çıktısı

Hak sahipliği Kurası Katılım şartları

 • Nüfus cüzdan sureti (T.C. vatandaşı ve reşit (18 yaşını doldurmuş) olması),

 • Başvuru sahibinin kendisi adına İstanbul İli sınırları içerisinde tapuda kayıtlı, kat irtifaklı ya da kat mülkiyetli bağımsız bölümün olmadığını gösterir tapudan belge (tarla, bağ, bahçe, işyeri ile hak sahibi ve eşinin hisseli olarak sahip olduğu gayrimenkuller hariç) Kendi adına ait İstanbul ili sınırları içerisinde tapuda kayıtlı, kat irtifaklı ya da kat mülkiyetli bağımsız bölümün olmaması (tarla, bağ, bahçe, işyeri ile sahip olduğu gayrimenkuller hariç) şartı ile başvuru yapılabilir.

 • 18 yaşını tamamlamış bireylerin, aileleriyle birlikte yaşaması durumunda kendi adına tapuda kayıtlı kat irtifaklı, kat mülkiyetli bağımsız bölümün olmadığını gösterir tapudan belge (tarla, bağ, bahçe, işyeri ile hisseli olarak sahip olduğu gayrimenkuller hariç) 18 yaşını tamamlamış bireylerin, aileleriyle birlikte yaşaması durumunda kendi adına tapuda kayıtlı kat irtifaklı, kat mülkiyetli bağımsız bölümün olmaması (tarla, bağ, bahçe, işyeri ile hisseli olarak sahip olduğu gayrimenkuller hariç) şartı ile başvuru yapabilecektir.

 • Başvuru sahibinin müracaat tarihi itibariyle İstanbul il sınırları içerisinde en az 2 yıldır ikamet ediyor olduğunu gösterir belge Başvuru sahibinin müracaat tarihi itibariyle İstanbul il sınırları içerisinde en az 2 yıldır ikamet ediyor olması gerekmektedir.

 • Hak sahipliği bir aileden birden fazla kişiye çıkması durumunda farklı adreslerde ikamet ettiğine daire belge Hak sahipliği kurası sonucunda aynı yerde ikamet eden bir ailede birden fazla kişiye hak sahipliği çıkması halinde aile fertlerinden sadece bir kişi ile Gayrimenkul Satış Vaadi Sözleşmesi imzalanacaktır. Bu durumda hangi aile ferdinin hak sahibi olacağı kişilerin uzlaşmasına bırakılacak olup uzlaşma sağlanmaması halinde aile bireyleri arasında kura çekilecektir.

 • Kredi kullanmak isteyenler için gelirini tevsik edici belge ile bankanın isteyeceği diğer evrak.

Kayapark Sakura Evleri Nerede ? Video

Lokasyon bilgisi için ‘Kayapark Sakura Evleri Nerede? videosunu izleyebiliriz

YORUM YAP

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.