Kayaşehir Fenertepe Yolu Ölüm Tehlikesi

Son Güncelleme: 18 Mayıs 2017 - 8:52 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Toki Kayaşehir Fenertepe çıkışı Arnavutköy istikametinde bildiğiniz üzere 3 şeritli bağlantı yolu yapıldı. Fenertepe’den Kayaşehir‘e girişlerde ekseriyetle bu yol kullanılıyor.

Kayaşehir Fenertepe Yolu Ölüm Tehlikesi

Işıklardan çıkan araçlar yolun geniş ve tek yönlü olmasından dolayı hız yapmaya başladıklarında bir anda ters yönden gelen araçlar ile karşılaşmaktadırlar. Ters yöne girmeye çalışan araçlar yolun orta şeridine kadar gelerek dönmeye çalışmaları tam bir kaza habercisi olarak duruyor.

Kısa yoldan Başakşehir‘e geçme ve geri dönüş yapma düşüncesi sonucunda geri dönülmez bir yolun eşiğine insanları getirdiklerini farkında değiller. Bu şekilde kendi hayatlarını hiçe saydıkları gibi karşı tarafın hayatını da hiçe sayarak umursamaz bir yaklaşım içine girmektedirler.

kayasehiristanbul.net olarak sorumluluk bilinci içerisinde bu durumu yetkililere duyurmayı borç bildik. Bu tehlikeli durumu önlemek için yetkililerin gereğini yapacaklarını düşünüyor, bu yanlışı yapan şoförlere “5 dak. geç gitsek kazadan ve ölmekten daha iyidir” diyoruz.

BEĞENELİM…


Kayaşehir Fenertepe Yolu Ölüm Tehlikesi ile Benzer Yazılar:

18 Mayıs 2017 Saat : 8:52

Kayaşehir Fenertepe Yolu Ölüm Tehlikesi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir