Kayaşehir Firuze Sitesi Telefonu

Son Güncelleme: 1 Ocak 2013 - 11:51 6 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Emlak Yönetim Kayaşehir Firuze Sitesi ( 7. bölge) Telefonu

Kayaşehir Firuze Sitesi Telefonu

SİTE YÖNETİMİ : 0212 777 11 77
SİTE MÜDÜRÜ : Münir Yağız (0538 926 06 95)
MUHASEBE SORMLSU.: Öznur Tutuş
HALKLA İLİŞKİLER SOR : Zeynep Petek Sağlam (0535 571 74 32)
HALKLA İLİŞKİLER PERSO: Reşat Altun (0530 290 95 24)

TEKNİK PERSONEL : Cumalı Turgut (0530 038 60 04)
TEKNİK PERSONEL :

E-MAİL :            kayasehir7@emlakyonetim.com.tr

Kayaşehir Firuze Sitesi Telefonu


Kayaşehir Firuze Sitesi Telefonu ile Benzer Yazılar:

1 Ocak 2013 Saat : 11:51

“Kayaşehir Firuze Sitesi Telefonu” için 6 Yorum

 1. harun dedi ki:

  konu b55 d 47 de oturmaktayım ve posta kutumdan sürekli olarak gazetemin alınmaktadır güvenlik kamerasından bunu öğrenip emniyet güçlerine bildirmenizi rica ederim

 2. HAKAN dedi ki:

  B1-39 D:47 DE OTURUYORUM BUYUK ARACİM OLDUGU İCİN SABAHLARİ SİTEDEN CİKAMİYORUM YOLKENARLARİNA VE BLOK ONLERİNE ARAC CEKİYOLAR YA SİTE SAKİNLERİ İLE KONİSUP BU SORUNU COZELİM YADA Bİ ONLEM ALİNMASİNİ RİCA EDİYORUM… YONETİMDENDE HİC MEMMUN DEGİLİZ YETKİLİ BİRİNİN BENİ ARAMALARİNİ İSTİYORUM…

 3. FERDA dedi ki:

  Merhabalar;
  Bölgemizde sürekli elektrik kesintisine maruz kalmaktayız ve her blok 13 kat elektrikler gittiğinde madur durumda kalıyoruz ki sağlıklıyken bunu yaşıyorsa sitede bulunan yaşlı hasta ve engelli arkadaşlarımıda ayrıca sıkıntı yaşamakta site yönetimi olarak asansörler için jeneratör yaptırlıması konusunda yardımlarınız rica ederiz.
  Site sakinleri olarak ciddi maduriyet yaşamaktayız Bilgilerinize

 4. Köksal dedi ki:

  B 51 daire 7 de oturuyorum site içersinde özellikle akşam ve gece saat 1yada 2 ye kadar süren gürültü kirliliği ve bina önlerinde gece geç saatlere kada oturan insanlardan ve çıkardıklaarı gürültüden aşırı derecede rahatsızım haftanın 6 günü çalışıyorum ve işe hergün uykusuz gidiyorum site yönatimin bu duruma müdahale etmesini rica ediyorum akşamları belirli bir saatten sonra gürültü yapanların uyarılmasını istiyrum toplu yaşam alanlarında çevreyi rahatsız edici gürültü yapanlar hakkında 4binlira para cezası ve 2 yıla kadar hapis cezası olduğu bilinmelidir yönetimin bu konu hakkında gerekeni yapmasını rica ediyorum.

 5. ömer dedi ki:

  7.b44 oturmaktayim binada sürekli elektrik kesintisi yaşanmakta sorunun giderilmesi için jeneratör alınmasını talep etmekteyim.

 6. Selahattin Sarıgil dedi ki:

  Bugün 75m2 evlerin aidat ücreti 113.00 85m2 evlerin aidat ücreti 119.00 tl olarak belirlendiğini söyleyen bir mesaj geldi. Ben 4 yıldır öğrenciyim ailemin yanına gelip gidiyorum 4 yıldır dış kapı bozuk yaptırılmıyor. Yerleri kir pas götürüyor temizlenmiyor ziller çalışmıyor yaptırılmıyor peki bu paralar neye göre belirleniyor ? Bu insanları böyle soymaya ne hakkınız var ? Nereye gidiyor bu kadar para ? Ben bunu kesinlikle kabul etmiyorum. Yönetimdeki herkesedir bu sözüm hepsinin çoluğundan çocuğundan çıksın insallah bu paralar. Bu çaldıkları parayla yuva kuranın yuvası yıkılsın tez zamanda.

Kayaşehir Firuze Sitesi Telefonu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir