Kayaşehir’e Palladium AVM Açılacak

Son Güncelleme: 6 Eylül 2017 - 2:03 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Başakşehir yeni bir alışveriş merkezine daha kavuşacak. Başakşehir Kayaşehir bölgesinde Tahincioğlu Holding firmasının yapmış olduğu Nidapark Kayaşehir projesinin içinde Palladium AVM yapılacak. 

Kayaşehir'e Palladium AVM AçılacakTürkiye’nin en büyük gayrimenkul şirketlerinden Tahincioğlu Holding, Kayaşehir’de Nidapark Kayaşehir‘de Palladium AVM açacak. Türkiye’de Palladium markasıyla AVM pazarında faaliyet gösteren Tahincioğlu Holding, İstanbul Ataşehir ve Antakya’nın ardından üçüncü Palladlium AVM’yi Kayaşehir’de açmaya hazırlanıyor. Tahincioğlu’nun Nidapark Kayaşehir isimli projesinde yer alacak olan AVM için 200 milyon TL yatırım yapılacak.

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, projenin ruhsatını kısa bir süre önce aldıklarını söylüyor. Tahincioğlu, “Kayaşehir’deki projemizin hafriyatını bitirdik. İki yıllık sürede AVM’yi açmayı planlıyoruz. 100 civarında perakende markası olacak. Projede AVM’nin yanı sıra konut ve ofis de olacak. Toplam 400 milyon TL’lik yatırım yapacağız. Bunun 200 milyon TL’si AVM’ye gidecek” diyor.


Kayaşehir’e Palladium AVM Açılacak ile Benzer Yazılar:

6 Eylül 2017 Saat : 2:03

Kayaşehir’e Palladium AVM Açılacak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir