Keremcen İle Yağmur Tanrısevsin Dizisinde Neler Oluyor?

Son Güncelleme: 14 Ağustos 2017 - 1:16 0 Yorum Yazar:

  • Anasayfa
  • Keremcen İle Yağmur Tanrısevsin Dizisinde Neler Oluyor?
0 Paylaşımlar

İki Yalancı 6. yeni bölümüyle bu akşam KANAL D ekranlarına gelecek. İki Yalancı’nın bu akşamki 6. yeni bölümünde Duygu İle Serkan’ın birlikte olduğu fotoğraf ortaya çıkıyor, ikili köşeye sıkışıyor.

Keremcen İle Yağmur Tanrısevsin Dizisinde Neler Oluyor?

Serkan, Duygu’dan intikam almak isterken aynı zamanda Duygu da Serkan’ın yaptığı evlilik teklifi yüzünden ondan intikam almak ister. Birbirlerine karşı hisleri olsa da birbirlerinden nefret ediyormuş gibi davranan ikili yeni bölümde aşklarını mı ilan edecek?

İki Yalancı 6. Bölüm Fragmanı yayında! Serkan ile Duygu’nun birlikte olduğu fotoğraf ortaya çıkıyor; iki yalancı şimdi köşeye sıkışıyor! Serkan’ın, Esraya yaptığı evlenme teklifi ikili, Duygu ile arasında yeni bir mücadeleye neden oluyor!

Serkan’ın herkesin içinde yaptığı evlenme teklifi şok etkisi yaratır. Serkan’a büyük öfke duyan Duygu, intikam planına hazırlanır. Yüzüğünü kaptırdığını düşünen Duygu, Serkan ile Esra’yı da ayırabilmek için kollarını sıvamaya hazırdır. Serkan ile Duygu’nun çekilmiş fotoğrafı, Alp ve Esra’yı büyük bir şaşkınlığa uğratır. Öte yandan Burcu, Cenk ile yeni bir ilişkiye başlar. Sokak ortasında ikili arasındaki romantik dakikalar artar ve Burcu, Cenk’i öper. Bu öpücüğün bir tanığı daha vardır; o da Naci… Naci, büyük bir hayal kırıklığı yaşarken, Burcu ile Cenk’i de büyük bir sürpriz beklemektedir.

İki Yalancı, merakla beklenen yeni bölümüyle 14 Ağustos Pazartesi 20.00’de Kanal D’de!

İKİ YALANCI 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

İki Yalancı 5. Bölümde Serkan’ın evlenme teklifi, herkesi büyük bir şaşkınlığa uğratıyor!

Duygu’nun söylediği yalanları öğrenen Serkan, Naci ve Cenk ile gerçekleri paylaşır. Veli Velioğlu’nun kızı olmadığını ve aslında fakir bir ailenin kızı olduğunu öğrenen Serkan, intikam almak için harekete geçmeye hazırlanır. Aynı şekilde Burcu’nun da söylediği yalanlar, kızların da kendileri gibi zengin olmadığını ortaya çıkarır.

Alp’in evlilik teklifini kabul eden Duygu, kız isteme merasimi için lüks bir ev bulmak için büyük çaba sarfeder. Duygu’nun yalanlarını bilen Serkan, işlere taş koyabilmek için bir adım öne geçer. Kız isteme merasimi ise büyük bir şenliğe sahne olur. Herkes eteğindeki taşları dökmeye hazırlanırken, Serkan’ın son hamlesi Duygu ve Esra’yı derinden sarsacaktır.


Keremcen İle Yağmur Tanrısevsin Dizisinde Neler Oluyor? ile Benzer Yazılar:

14 Ağustos 2017 Saat : 1:16

Keremcen İle Yağmur Tanrısevsin Dizisinde Neler Oluyor? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   SPONSOR BAĞLANTI ------ ------   REKLAM ALANI ------  

SOSYAL MEDYA TAKİP

Başakşehir KayaşehirBaşakşehir KayaşehirBaşakşehir Kayaşehir
Başakşehir Kayaşehir